Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pomoc w doborze rozrządu.


RobertZ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich .Proszę o pomoc doświadczonych forumowiczów w doborze kpl.rozrządu do auta A4 z 1999r. silnik 1.8t. Do napisania prośby zmusiła mnie sytuacja ,iż to tego auta jest problem z doborem właściwych (tz.pasujących na 100% ) części. Byłem w kilku sklepach ale podając nr.Vin nikt nie zapewnił mnie .że zakupione części będą pasowały na 100 %.Problemem jest to że nie mogę zakupić kilku różnych rozrządów ponieważ auto stoi w Hiszpanii i później miałbym problem ze zwrotem niepotrzebnych częsci a w Polsce będę dopiero za pół roku.Dlatego jeszcze raz proszę o pomoc w doborze kpl.rozrządu. Proszę o nr.oryginałów lub zamienników to już sobie poradzę.Chce nadmienić że próbowałem sam w etce , ale niestety albo nie umiem szukać albo to auto jest nietypowe.Dodaję zdjęcie dowodu hiszpańskiego z potrzebnymi danymi.Nadwozie WAUZZZ8DZXA295700 .Silnik najprawdopodobniej AEB chociaż w jednym sklepie powiedzieli mi że to APU.Zgłupiałem. Jeszcze raz proszę o pomoc i z góry dziękuję.

IMG-20200101-WA0005.jpg

Edytowane przez RobertZ
brak odpowiedzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, auta poniżej 2000r  są słabo skatalogowane. Nieraz miałem w warsztacie sytuacji że doszły złe części, przy nowszych też to się zdarza ale rzadziej.

 

Edytowane przez Mechanikkosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...