Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RNS E LED nie moge wgrac Pl Menu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,zamontowałem w Audi A4 B7 nawigację RNS-E LED z Audi R8. Wszystko działa. Jedynie mam problem z wgraniem spolszczenia,pomimo przestawienia VcDS na taką opcję nie mogę dalej tego zrobić. Nie mogę również zmienić ekranu startowego pomimo że jest ustawione na 3 ekran jest standardowy. W błędach pojawia się kod 03157. Soft w RNS-E jest SW.261. Czy moze to jest problemem czy coś innego

Opublikowano

Z ciekawości-poka foto jak to siedzi w b7.

A co do błędu to zakoduj radio zgodnie z wyposażeniem auta.

Edytowane przez pila24

Opublikowano
  • Autor

Kodowanie jest takie jak w zwykłej gdzie żadnego błędu nie było. Wygląda normalnie bo przedni panel jest z A4 B7

Opublikowano

Ten błąd jest związany z wizualizacją pdc,albo radio albo sterownik nie obsługuje tej funkcji albo nie jest poprawnie zakodowany 

Edytowane przez pila24

Opublikowano
  • Autor
14 minut temu, pila24 napisał:

Ten błąd jest związany z wizualizacją pdc,albo radio albo sterownik nie obsługuje tej funkcji albo nie jest poprawnie zakodowany 

A gdzie to kodowanie zmienić, głównym kodowaniu czy w innym miejscu ?

Opublikowano

Ogólnie to nie napisałeś czy masz pdc i jaki sterownik posiadasz. Tył czy przód tył?

Edytowane przez pila24

Opublikowano
  • Autor

Czujnik parkowania mam tylko z tyłu

Opublikowano
35 minut temu, Szarik napisał:

Czujnik parkowania mam tylko z tyłu

To wyłącz wizualizacje pdc z rnse ,bo stąd masz ten błąd 

Cytat

Kodowanie NAWIGACJA 37 :

0 xxxxx: Wzór
1 = Lamborghini
2 = Audi A3 (8P)
3 = Audi A4 (8E)
4 = Audi A4 Cabriolet (8H)
5 = Audi A6 (4B)
6 = Audi TT (8J)
7 = Audi R8 (42)
0x xxxx: Diagnoza Treble Speaker / Optical System wspomagania parkowania
+1 = Diagnoza Przedni głośnik tonów nieaktywna zainstalowane / active
+2 = Optical System wspomagania parkowania ( TUTAJ dodajemy wartośc 2)

Czyli w Twoim przypadku trzeba odjąć 2 

Opublikowano
  • Autor

Czyli początek kodowania powinien być 031....?

Opublikowano
Godzinę temu, Szarik napisał:

Czyli początek kodowania powinien być 031....?

031 albo 030 jak chcesz wyłączyć diagnozę głośników 

Edytowane przez pila24

Opublikowano
  • Autor

Dzięki pomogło błędu nie ma.

Natomiast nadal nie mogę wgrać spolszczenia ,pomimo że VCDS zmieniał na możliwość obniżenia softu,nawigacja tak jakby tego nie przyjmowała i zmienia se po chwili znowu z 1 na 0. W czym może być problem,obecny soft to S261

Opublikowano

Wcześniej miałem leda i tez odrzucał spolszczenie,wersja z loaderem nie działała na moim radiu. Aczkolwiek Ty masz zupełnie inny soft niż ja miałem.

Opublikowano
  • Autor

No właśnie u mnie jest to samo. I coś dało się zrobić ?

Opublikowano
10 godzin temu, Szarik napisał:

I coś dało się zrobić ?

Zostało sprzedane wiec nie było okazji by sprawdzać czy zadziała inny sposób czy nie. Mam zwykłego rnse a tam spolszczenia zawsze działa. 

Opublikowano
  • Autor

To prawda tam z tym problemu nie ma

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.