Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Jak dostać się do czujnika parktronica w tylnym zderzaku ?


bubbba

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę dostać się do czujnika Parktronica zamontowanego w tylnym zderzaku (czujnik drugi od lewej strony). Czy istnieje mozliwość (B6 sedan) dostania się do tego bez zdejmowania tylnego zderzaka (jakoś przez zdemontowane nadkole lub inny sposóB)? A jeżeli nie ma takiej możliwości to może ma ktoś jakiś rysunek poglądowy pokazujący sposób zdjęcia tylnego zderzaka w sedanie B6 (opcja SZUKAJ znalazła tylko demontaż zderzaka w B7 albo w B6 kombi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz niestety zdjąć zderzak. A żeby zdjąć zderzak to musisz rozmontować pół tylnego bagażnika. Roboty na około godzinę. Poszukaj na forum, bo było dokładnie juz to opisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

TU:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_demontaz_zderzaka_tylnego-t69572.0.html

masz opisane jak zdjąć tylny zderzak :)

_______________

Pozdrawiam

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

TU:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_demontaz_zderzaka_tylnego-t69572.0.html

masz opisane jak zdjąć tylny zderzak :)

_______________

Pozdrawiam

Rafał

Dzięki kolego :notworthy:[br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 15:35_________________________________________________Oświadczam, że udało mi się wymienić czujnik parktronica (tylny, lewy-środkowy) bez zdejmowania tylnego zderzaka. Można dostać się do niego od spodu, czyli wcisnąć rękę między dolną dokładkę zderzaka a tylny pas auta. oczywiście najlepiej jak auto jest na podnośniku, ja niestety musiałem leżąć na ziemi lekko wunąć się pod auto. Należy po omacku znaleźć dwa zaczepy mocujące czujnik, odgjąć je i drugą reką wypchnąć czujnik ze zderzaka (oczywiście wypychać od zewnątrz zderzaka w kierunku pasa tylnego). Wymiana trwała ok pół godziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...