Concert II Puszczanie muzyki bezprzewodowo

Donniedarko

Witam,  mam radyjko concert 2 w swojej audicy i planuję dokupić sobie zmieniarkę.Myślałem o takiej :

I tu jest moje pytanie, mam telefon bez jacka więc czy możliwe będzie na takiej zmieniareczce puszczanie muzyki przez bluetooth tylko? Tzn odpalam sobie telefon, łączę się ze zmieniarką, włączam nutę i ma grać.Jest coś takiego możliwe?

EMULATOR-MP3-BLUETOOTH-VW-AUDI-SKODA-SEA
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 319 zł - EMULATOR MP3 BLUETOOTH VW/AUDI/SKODA/SEAT YATOUR (8582125342). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

Witaj,

Tak, dokładnie jak w opisie przedmiotu jest napisane.

W dniu 3.02.2020 o 23:39, Donniedarko napisał:

EMULATOR-MP3-BLUETOOTH-VW-AUDI-SKODA-SEA
ALLEGRO.PL

mi w piątek przyszło takie coś i działa super :)

Zmieniarka-cyfrowa-Bluetooth-Chorus-Conc
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 179 zł - Zmieniarka cyfrowa Bluetooth Chorus Concert RNS-D (8989035378). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!