Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Silniczek elektryczny szyb jak sprawdzić czy chodzi


grippen

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie w jaki sposób sprawdzić silniczek elektryczny szyby czy jest sprawny podając bezpośrednio napięcie minus i plus chodzi o te piny w silniczku na który podać napięcie a na który minus. bo zakupiłem kompletne ramki z silniczkami z 97i gostek mówił że są sprawne a chce się upewnić.Bo będę zakładał elektrykę wprawdzie mam już założoną ale ona jest uniwersalna i z tamtego silniczka wychodzi tylko 2 kabelki a w tym widzę że jest 6 albo 8 pinów w silniczku to w który mam się wpiąć aby sprawdzić czy działa i żeby niczego nie popsuć ewentualnie czy mógłby ktoś sprawdzić na który pin co idzie u siebie bo wydaje mi się że odpowiadają tylko dwa kable aby podnośnik działał w dół albo w górę nie chodzi mi już o funkcje komfort itp tylko chcę aby silniczek się ruszał [br]Dopisany: 23 Marzec 2009, 21:42_________________________________________________czy nikt nie wie jak sprawdzić na sucho czy silniczek codzi podłączając bezpośrednio pod akumlator :confused4:[br]Dopisany: 24 Marzec 2009, 14:55_________________________________________________mam nadzieje że mi ktoś pomoże ewentualnie czy ktoś mógłby sprawdzić u siebie na którym kabelku przy silniczku jest plus i który to pin po włączeniu przycisku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6-Masa

5- +12 po kluczyku

7- +12

1,2,8- do centralnego zamka

3,4- sterowanie (chyba masą)

Podaj e-mail to wyślę ci schemat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche tych kabelków jest, ale chyba wystarczy podłączyć dwa kabelki aby silniczek chodził góra dól bez żadnego komfortu. W przycisku sterowania szybami są 2 masy i jeden plu i dwa kabelki które odhodzą do silniczka [br]Dopisany: 25 Marzec 2009, 08:54_________________________________________________i według mnie dwa przewody z przycisku powinny iść na piny 3 i 4 :mysli: ale mogę się mylić cholerka jakby ktoś ze znajomych miał a4 to bym zerknął na żywca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...