Skocz do zawartości
IGNOROWANY

MMI 3g Hdd aktualizacja mapy


KK_audi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chciałbym zrobić aktualizację map w swoim mmi, w załączniku jest zdjęcie jakie wersje posiadam...

Jakby ktoś napisał czy są dostępne nowsze od moich i jak przeprowadzić aktualizację na hdd ?

Dzięki i pozdro ;)

20191028_084059.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Podpinam się pod zapytanie aktualizacji MMI 3g+ HDD. A4 jest z 2014 roku i czy ktoś zrobi (pomaga) z Górnego Śląska aktualizację firmware łącznie z mapą ?

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Ochromvip napisał:

@Miro96 tutaj masz 

WWW.A5OC.COM

 

 

Dzięki mam wszystko tylko jest jedno czego nie rozumiem, pisze tam ktoś że trzeba robić aktualizacje po kolei ja posiadam  Bnav p0022 a w plikach tam niema podpisane ktore trzeba instalować od najstarszej do najnowszej. Jak dał byś radę spojrzeć i pomoc to wielkie dzięki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Miro96 napisał:

Dzięki mam wszystko tylko jest jedno czego nie rozumiem, pisze tam ktoś że trzeba robić aktualizacje po kolei ja posiadam  Bnav p0022 a w plikach tam niema podpisane ktore trzeba instalować od najstarszej do najnowszej. Jak dał byś radę spojrzeć i pomoc to wielkie dzięki. 

Od razu ostatniego weź softa instaluj. Nie jest wymagane by instalować każdy po kolei, może było kiedyś jak soft był niestabilny. Niektórzy mówią że możesz uwalić jednostkę ale to tylko gadają tak bo ściągali pliki z chomika i były niekompletne. Osobiście sam zainstalowałem od razu najnowszy i działa poprawnie. 

306436885_607008764397651_8421881325295464483_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Ochromvip napisał:

Od razu ostatniego weź softa instaluj. Nie jest wymagane by instalować każdy po kolei, może było kiedyś jak soft był niestabilny. Niektórzy mówią że możesz uwalić jednostkę ale to tylko gadają tak bo ściągali pliki z chomika i były niekompletne. Osobiście sam zainstalowałem od razu najnowszy i działa poprawnie. 

306436885_607008764397651_8421881325295464483_n.jpg

Aa posiadasz może spolszczenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Ochromvip napisał:

Niestety nie. 

Boję się że sz taki przeskok softu może mi zepsuć mmi. Aaa posiadając p0022 mogę zainstalować mape navi z 2021 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie plików bo w tym folderze co jest mapa to jest kilka folderów o nazwie Disc1 i disc2. Z tego co wyczytałem to na discu 1 jest mapa na Polskę. Ale które dokładnie pliki mam zgrać na kartę pamięci. ???

Screenshot_20220912-103213_Chrome.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Miro96 napisał:

Mam pytanie odnośnie plików bo w tym folderze co jest mapa to jest kilka folderów o nazwie Disc1 i disc2. Z tego co wyczytałem to na discu 1 jest mapa na Polskę. Ale które dokładnie pliki mam zgrać na kartę pamięci. ???

Screenshot_20220912-103213_Chrome.jpg

Ty tak serio? Wystarczy naprawdę przeszukać tamte forum i poczytać ( jeśli nie potrafisz po angielsku to google translator i sam tłumaczy ) bo poniżej jest tam ładnie rozpisane którą część Europy oznacza East ( wschód ) a którą West ( zachód)  Jest wszystko opisane krajami. A jeśli nie, to polecam ten temat poniżej. Jest tam ładnie przeze mnie wszystko opisane. I zanim znów odpiszesz mi z jakimś pytaniem, polecam przejrzyj forum bo temat map i softów jest wałkowany co chwilę. Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.09.2022 o 17:10, Ochromvip napisał:

Ty tak serio? Wystarczy naprawdę przeszukać tamte forum i poczytać ( jeśli nie potrafisz po angielsku to google translator i sam tłumaczy ) bo poniżej jest tam ładnie rozpisane którą część Europy oznacza East ( wschód ) a którą West ( zachód)  Jest wszystko opisane krajami. A jeśli nie, to polecam ten temat poniżej. Jest tam ładnie przeze mnie wszystko opisane. I zanim znów odpiszesz mi z jakimś pytaniem, polecam przejrzyj forum bo temat map i softów jest wałkowany co chwilę. Pozdrawiam

 

A nie starczyło napisać:

 

DVD1 East: Germany, Lichtenstein, Austria, Switzerland, Albania, Bosnia- Herzegovina, Bulgaria, Denmark, Estonia, Finland, Greece, Italy, Croatia, Corsica, Kosovo, Latvia, Lithuanian, Macedonia, Moldavia, Montenegro, Norway, Poland, Romania, Russia, San Marino, Sweden, Serbia, Slovakia, Slovenia, Czech Republic, Ukraine, Hungary, Vatican City, Belarus

 

DVD2 West : Germany, Lichtenstein, Austria, Switzerland, Andorra, Belgium, France, Gibraltar, Great Britain, Ireland, Luxembourg, Monaco, Netherlands, Portugal, Spain

 

Troche tolerancji i pomocy, po to jestesmy..

 

Miro96 Sciagnij plik DVD1 East w rozszerzeniu RAR. (jezeli interesuje Cie mapa polski). Wypakuj archiwum i skopiuj na karte SD. po włożeniu karty w czytnik automatycznie znajdzie aktualizacje map. Pozdrawiam

Edytowane przez Pavelbyq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...