Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Multitronic cd...


Cyprian1985

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich.

 

Wiem ze temat był poruszany tysiące razy ale nie sposób wszystkiego przeczytać i odnaleźć na forum.

Jestem szczęśliwcem posiadającym skrzynie mutlitronic, od pewnego czasu zaczyna mi lekko szarpać tylko na niskich obrotach ( poniższej 2 tys). Na "S" jak obroty są powyżej 2 tys nic się nie dzieje :/

Szukałem pomocy u mechaników w okolicach Sanoka i niektórzy stwierdzali ze mam zwykła skrzynie ......'

Odwiedziłem również znany warsztat na Podkarpaciu w Sędziszowie Małopolskim ale wywnioskowałam ze Pan ma duzo pracy i nie za bardzo ma ochotę na zabawę w mojej skrzyni. 

Mieszkam na Podkarpaciu, kogo polecacie żeby się zgłosić? Może można ustawić skrzynie na większe obroty nie rozbierając jej albo coś innego zrobić?! :-). Jeśli nie to jakie mogą czekać mnie koszty maxymalne naprawy?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj vin (nie do końca pokaże, bo mogła być zmieniona skrzynia) albo/i zdjęcie lewarka skrzyni. Zobaczymy najpierw co Ty tam masz.

Edytowane przez Meister
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być coś ze sterownikiem jak u mnie.

Sterownik został wymontowany i oddany w ręce elektronika, który mówił że coś lutował. Od tamtej pory 0 problemów!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w jakim rejonie Polski naprawiales? Tu w moich rejonach ciężko kogoś znaleźć z polecenia. Nawet na forum nikt mi nie odpowiedziałeś gdzie ew. Mógłbym pytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi naprawiał to człowiek z tej aukcji:

Kondensator-MIFLEX-KSPpz-10-0-1uF-CELMA-
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 6,20 zł - Kondensator MIFLEX KSPpz-10 0,1uF CELMA (5 wyjść) (7503630546). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...