Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Nowe lampy tył - sedan


Marek_A4

Rekomendowane odpowiedzi

dołączę się do dyskusji bo sam swoje właśnie dziś przerobiłem... :naughty: miałem dectane led... prawie nikomu się w dzień na forum tutaj nie podobały choć w nocy efekt fajny... ze wsadzeniem w nasze lampki diod wcale sprawa nie jest taka ciężka... przynajmniej u mnie nie była :> kupiłem tylko taką żarówkę o rozmiarach nieco większa niż miałem i na niej było... 12 diod :shocked: efekt jest piękny... (zrobiłem tak zarówno światła wsteczne jak i kierunki) zwłaszcza jeżeli teraz lampki jeszcze przyciemniłem tak że nie widać już żadnych odbłyśników i puściłem niemalże w kolor nadwozia :wink4:

w niedzielę niunia będzie miała sesje bo kończę ostatnie mody to będziecie mogli zobaczyć :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dołączę się do dyskusji bo sam swoje właśnie dziś przerobiłem... :naughty: miałem dectane led... prawie nikomu się w dzień na forum tutaj nie podobały choć w nocy efekt fajny... ze wsadzeniem w nasze lampki diod wcale sprawa nie jest taka ciężka... przynajmniej u mnie nie była :> kupiłem tylko taką żarówkę o rozmiarach nieco większa niż miałem i na niej było... 12 diod :shocked: efekt jest piękny... (zrobiłem tak zarówno światła wsteczne jak i kierunki) zwłaszcza jeżeli teraz lampki jeszcze przyciemniłem tak że nie widać już żadnych odbłyśników i puściłem niemalże w kolor nadwozia :wink4:

w niedzielę niunia będzie miała sesje bo kończę ostatnie mody to będziecie mogli zobaczyć :kox:

pewnie że sprawa nie jest ciężka i to przy żadnych lampkach stosując żarówki diodowe :afro: lecz ja nie mam zamiaru lampek przerabiać na coś takiego bo to raczej można nazwać tylko wymianą :gwizdanie:

Ja mam lampki jeszcze po pierwszym lifcie i je wyrezam na całkowicie diodowe w ten sposób iż będą specjalnie do nich zaprojektowanie płytki prostokątne drukowane żeby weszło jak najwięcej diod i żeby wypełnił całą przestrzeń w kloszu :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o takie cos mi chodzi. Bo wymienić tylko żarówkę zwykłą na LED to żadna filozofia :gwizdanie: Płytki będziesz sam robił i wytrawiał czy kupisz gotowca ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko sam bo wtedy jest najlepiej i zawsze można zrobić coś od nowa lub poprawić dla lepszego efektu :tongue4:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 13:04_________________________________________________

ciężka nie ciężka ale chęć, patent jest i tylko trzeba graty zebrać a potem już tylko do roboty :tongue4: tylko zastanawiam się nad jednym czy z tych lam da się wymontować ten odbłyśnik?? czy trzeba ją rozkleić lub wyrezać?? :mysli:[br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 15:04_________________________________________________

Na żarówkę 21W dajesz ok. 15R 25W, a na 5W 47R 8-10W. Dajesz równolegle do żarówki.

koledzy jaki macie rezystor zastosowany na te żarówkę 21w?? pytam iż pilnie potrzebuje kupić akurat takiego zbliżonego do tego parametru nie było i nie wiem czy może być mniejszy i czy będzie działało??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak sie zdecydujesz na LEDy i na szybko bedziesz chcial sprzedac te poliftowe to chetnie je odkupie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat bylo skierowane do zalozyciela tematu... bo on ma zamiar pozbyc sie poliftowych na rzecz led'ow. A Ty widze odwrotnie... masz ledy i je bedziesz chcial zamienic na polifty i w nich rezac. Ja szukam w dobrych pieniadzach poliftowych lamp, nie led'ow. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...