Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przednie prawe i lewe drzwi się nie zamykają


Ivanovsky

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Problem pojawił się w tamtym roku. Kiedyś jechałem z gościem autem i on otworzył szybę. Niestety nie chciała się zamknąć więc postanowiłem pogrzebać przy wiązce z prawej strony. Były odkryte kable zrobiło się zwarcie.

Przestały zamykać się prawe i lewe drzwi z przodu.  Nie działa również oświetlenie (czerwone lampki jak się otworzy drzwi i te z logo audi). Dodam że jeśli "zamykam" auto to kierunkowskazy przy zamykaniu również przestały migać. Migają tylko przy "otwieraniu". Tylne drzwi i bagażnik się zamykają.

Wiązki kabli sprawdziłem we wszystkich drzwiach. Wszystkie ubytki w kablach polutowałem i zabezpieczyłem. Nic to nie dało.

Sprawdzałem również moduł komfortu wydaje mi się że prąd do niego dochodzi ponieważ słychać przy używaniu kluczyka że przekaźnik cyka.

Podłączyłem pod komputer i pokazuje mi 3 następujące błędy:

01812 Napięcie zasilania modułu sterowania drzwi pasażera (J387)

01811 Napięcie zasilania modułu sterowania drzwi kierowcy (J386)

01331 Moduł sterowania drzwi kierowcy (J386)

Bezpieczniki również sprawdzałem.

Ma ktoś pomysł gdzie może być problem. Już naprawdę ręce mi opadają, przeleciałem tyle forów i nigdzie nie znalazłem rozwiązania.

Pomocy!

 

 

Edytowane przez Ivanovsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przerwany kabel masowy w przelotce. Dałem dodatkową masę na sterownik i wszystko żyje... Miernik w dłoń i sprawdź napięcie na tych sterownikach i tyle.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem miernikiem i prąd jest. 
W przelotkach mam wszystko polutowane. Kupiłem nawet moduł sterowania drzwiami podłączyłem i tak jak nic nie działało, tak nie działa. Może to moduł komfortu? Macie pomysły co jeszcze sprawdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...