Skocz do zawartości
IGNOROWANY

potrzebny wymiar belki


Gość darecki84

Rekomendowane odpowiedzi

Gość darecki84

witam mam taki problem miałem z tyłu coś krzywe albo czop albo belke kupilem belke całą i po wymianie dalej jest coś jeszcze krzywe tzn jak sie przyglądam to lewe koło ma inny kąt a prawe inny chodzi mi nie o pion lecz o zbiezność belke wykręciłem z całymi łapami ustawiłem to takmniej więcej i na stacji kontroli pojazdów powiedzieli mi ze niema zbieznosci i ze jest tragedia i chodzi mi czy ktoś mógł by zmierzyc swoją belke chodzi o ten wymiar : na końcu belka zakonczona jest rurami i potrzebny mi jest wymiar na zewnątrz tych rur tzn po zewnętrznych sciankach i 2 wymiar od środka rury tak jak by sie metr zachaczyło w srodku rury i do 2 końca tez do wewnętrznej scianki jak myslicie po przykręceniu nawet zle belki mogło to mieć wpływ na zbieznośc tyłu czy może coś być jeszcze krzywe co radzicie gosciu ze stacji powiedział ze ze nawet jak przykręciłem ja nie osiowo czy terz po skosie to niema to znaczenia czy to prawda miał moze juz tak ktoś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy sprawdzali ci punkty kontrolne? Możę masz auto skoszone po jakim dzwonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzis okazalo sie ze mam ten sam problem,zaczelo sie od tego ze nie oge ustawic zbieznosci , na kompie w tosie wykazalo ze cos z tylem,koles powiedzial ze lewe tylne kolo jest tak jakby przesuniete do przodu jakies 0.5 - 1cm , stwierdzil ze auto moglo dostac w tyl ale cos nie tak,wszystkie szyby sa z tym samym nr jak i tylne lampy,po zdjeciu tapicerki w bagazniku jest wszystko ok , diagnosta powiedzial ze jeszcze moze byc wada jakiegos czopa,ze zrobil sie jajowaty czy cos w tym stylu i ze jest to czesc ktora sie wymienia.Na 90% moja A4 byla uderzona w przodbyc moze w kraweznik ,stwierdzam to po tym ze musialem po kupnie wymienic sprezynki(lewa byla peknieta) wahacz i koncowe,po tej wymianie zaczel dziac sie ceregiele tzn zaczelo go sciagac i nie moge ustawic zbieznosci tak zeby bylo ok,dodam ze zmienilem jeszcze oponki a wczesniej bylo wszystko git:( pomocy czy juz ktos wymienial te czopy lub dowiadywal sie cen itp??? przepraszam ze podlanczam sie pod temat ale narazie nie widze sensu by otwierac n owy jak juz jest podobny pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...