Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

19" Concaver do A6 C7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam jakiś fajnych felg do C7 sedan 3.0 Tfsi zawieszenie 1be. Myślałem o takich: 

WWW.PREMIUMFELGI.PL

Największa oferta ekskluzywnych felg aluminiowych Concaver w Polsce...

tanie nie są, ale ciekawe jak się sprawują.

Ktoś podpowie coś o tej firmie? 

 

Opublikowano

Cześć. Powie ci tak jezeli chcesz takie koło to minimum 20 do c7 :/ `19 jest małe a 20 jet idealne :)

Opublikowano
  • Autor

20 raczej odpada, bo jak dla mnie za niski profil opony. Auto też musi być praktyczne. Już nie wspomnę o wyższych cenach felg i opon.

Opublikowano

19 do c7 to porażka, giną, 20 to minimum i nie ma tragedii z gumą, masz 255/35, komfort ok i ceny opon chyba lepsze niż 19

Opublikowano
  • Autor
33 minuty temu, marcin_o23 napisał:

19 do c7 to porażka, giną, 20 to minimum i nie ma tragedii z gumą, masz 255/35, komfort ok i ceny opon chyba lepsze niż 19

Na forum A6 wiele osób mówi, że przy profilu 35 sporo ucieka na komforcie.

Opublikowano

zimę mam na 18, przyszła będzie na 20, po przesiadce nie czuje zbytniej różnicy w komforcie, natomiast przed zakupem 20 przymierzałem 19 i bida straszna, i tu choćby nie wiem jaki wybrać wzór i wydać miliony monet to szału nie będzie, jeśli chodzi o wygląd 20 minimum, komfort jest naprawdę ok (a u mnie jest eibach pro kit), gdyby nie to że autem jeżdżę na codzień to celowałbym w 21, nie słuchaj dziadków z forum a6, tam pewnie zmiana z 17 na 18 to prawie zawał

Edytowane przez marcin_o23

Opublikowano

Jak Marcin mówi, komfort na 20 jest prawie taki sam jak na 19. A szkoda brać taka felge i dać 19. Będziesz na siebie zły jak kupisz założysz i będzie niedosyt :/ i ja i tak bym się skłonił by dać profil 30 bo chodzi potem o całokształt felgi :) a na profilu 35 nie będzie tak zle jezeli chodzi o jazde ;)

 

Edytowane przez tazzi

Opublikowano
  • Autor

Miałem w C6 19/35/255 i jeździło się całkiem ok ale tam była pneumatyka. Teraz na zimówkach mam 17 i jest spory balon więc komfort jest. Także się waham, ale ceny felg 20 są nieco zaporowe

Opublikowano

no te co pokazałeś 19 koszt 1700 sztuka plus opony, to poniżej tego kupisz ładne używki z oponami w 20, ale na siłę nie będę cię przekonywał ;)

Opublikowano
  • Autor

Znalazłem fele z S5 20" 9J ET29. Zastanawiam się czy nie będą za bardzo wystawać poza obrys auta?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.