Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dokladka Przedniego Zderzaka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, Chciałbym się zapytać czy ta oto dokładka ładnie spasuje pod  a4b6 z innercoolerem Fmic, oraz Jego orurowaniem? Dokładka W linku :

 

Audi-A4-B6-PRZEDNIA-DOKLADKA-ZDERZAKA
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 330 zł - Audi A4 B6 PRZEDNIA DOKŁADKA ZDERZAKA (7669863071)...

 

Opublikowano

Na fotach z linku masz odpowiedż , więc nie bedzie problemu . Tym bardziej ,że jest montowana do ori góry zderzaka , Dokładka jest niższa od sline więc miejsca jest więcej.  :guma:

Opublikowano
  • Autor

Czyli byś zamawiał? 

 

Opublikowano
37 minut temu, Patryk0012 napisał:

Czyli byś zamawiał? 

 

Nie widzę przeciwskazań , jest tylko jedna linia łączenia z ori górną częścią zderzaka więc nie bedzie problemu ze spasowaniem.  Zadzwoń do producenta i zapytaj o wszystko.

Opublikowano

W b6 belka jest problemem montażu fmic ,którą w większosci przypadkow trzeba przycinać ,a nie dokładka

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, greg2505 napisał:

W b6 belka jest problemem montażu fmic ,którą w większosci przypadkow trzeba przycinać ,a nie dokładka

Tylko, że fmic mam już zamontowany z całym dolotem, i chodzi mi o to czy ta dokładka spasuje pod ten fmic i rury :D

Opublikowano
3 minuty temu, Patryk0012 napisał:

Tylko, że fmic mam już zamontowany z całym dolotem, i chodzi mi o to czy ta dokładka spasuje pod ten fmic i rury :D

Przecież masz na focie z ogłoszenia fmica / jak już pisałem/  , jak chcesz się upewnić to zadzwoń do sprzedawcy. Skoro wlazł tam to i w Twój wejdzie , chyba że Twój kaloryfer jest większy od tego tam .

Teraz jaki zderzak masz ?

Opublikowano
  • Autor
16 minut temu, dekiel 13 napisał:

Przecież masz na focie z ogłoszenia fmica / jak już pisałem/  , jak chcesz się upewnić to zadzwoń do sprzedawcy. Skoro wlazł tam to i w Twój wejdzie , chyba że Twój kaloryfer jest większy od tego tam .

Teraz jaki zderzak masz ?

 Taki 

IMG_20200329_204402.jpg

Opublikowano

Dokładka dolna jest dość płaska u Ciebie  w tym sensie , że gril nie wchodzi zbyt głęboko. Zmierz odległość od grilla do fmica po jego bokach. Konkretnie ile jest pomiędzy fmicem a wewnętrzną stroną grila / dolnej kratki/ i ewenualnie od frontu.

Zauważ ,że dokładka jest bez siatki więc musisz sam ją spasować. Jeśli nawet dokładka  będzie dotykać do orurowania po bokach możesz delikatnie podjechać  DREMELEM i spasować siatkę. Myślę ,że jest to do ogarnięcia .

Opublikowano

Jeśli chcesz kupić dokładkę z aukcji pamiętaj że nie będzie tak spasowana jak na fotkach ,za tą kasę wolałbym s-line kupić ,a nie bawić się w laminaty,chyba że kupisz ori ABT bo tej firmy jest ta podróbka z aukcji

Edytowane przez greg2505

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.