-
Dokladka Przedniego Zderzaka
-
Dokladka Przedniego Zderzaka
Tylko, że fmic mam już zamontowany z całym dolotem, i chodzi mi o to czy ta dokładka spasuje pod ten fmic i rury
-
Dokladka Przedniego Zderzaka
Czyli byś zamawiał?
-
Patryk0012 obserwuje zawartość Dokladka Przedniego Zderzaka
-
Dokladka Przedniego Zderzaka
Witam, Chciałbym się zapytać czy ta oto dokładka ładnie spasuje pod a4b6 z innercoolerem Fmic, oraz Jego orurowaniem? Dokładka W linku : Audi A4 B6 PRZEDNIA DOKŁADKA ZDERZAKA 7669863071 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 330 zł - Audi A4 B6 PRZEDNIA DOKŁADKA ZDERZAKA (7669863071)...
-
Sprzęgło czy sprzęgło i dwumas
A to jeszcze przed strojeniem, siedzi teraz turbo hybryda, fmic intercoler , downpipe kata brak, dolot turbo worksa, i teraz przed strojeniem zapewne jeszcze czas na sprzęgło :/
-
Sprzęgło czy sprzęgło i dwumas
Bo w ostatnim czasie porobiłem parę modyfikacji i zauważyłem, że zaczyna slizgac sprzęgło
-
Sprzęgło czy sprzęgło i dwumas
Cześć. Chciałbym się zapytać czy w Audi A4 b6 1.8t 150 kunia w Serii avj, czy jest w Niej sprzęgło samo, czy sprzęgło z dwumasem?
-
Głowica i walki rozrządu
Jest tam ktoś? :D
-
Głowica i walki rozrządu
Witam. W moim Audi A4 b6 1.8t AVJ jestem w trakcie wymiany uszczelki pod głowicą. Głowica wróciła z planowania, itp. i dziś walki przykręcilem. Problem jest w tym że gdy próbuję obrócić te walki kołem, to one ledwo co się kręcą, trzeba włożyć bardzo dużo siły, żeby kołem przekręcić. Moje pytanie jest takie czy one mają się tak kręcić, jeśli rękoma kręcę kołem.. W sensie że tak strasznie ciężko czy one mają chodzic lekko. Czy albo napinacz leci w ciula.. Łańcuch podnosi i drugi wałem kręcić się nie chce.
-
W czasie jazdy włącza się kontrolka ESP
Tak zrobię, bo czujnika ABS błędu żadnego nie było:D
-
W czasie jazdy włącza się kontrolka ESP
Właśnie po podpięciu pod kompa pokazało mi błąd czujnika pod pedałem hamulca, może być to tego przyczyną
-
W czasie jazdy włącza się kontrolka ESP
Witam. Od kilku dni w czasie jazdy na desce rozdzielczej wyskakuje mi kontrolka od kontroli trakcji. Po wyłączeniu silnika i po ponownym uruchomieniu, kontrolka znika, ale po kilkunastu kilometrach znów wyskakuje. Moje pytanie jest takie, co może być tego przyczyną? Z góry dziękuję :D
-
Czujnik wymieniony na nowy, a dalej objawy te same
Czyli mówisz że jak wymienię czujnik walka rozrządu to powinno być dobrze już? bo oświeć można jak nie chce auto palić
-
Czujnik wymieniony na nowy, a dalej objawy te same
Dokładnie tak jak mówisz, dalej wywala błąd czujnika położenia wałka rozrządu, Check się zaświeca.
-
Czujnik wymieniony na nowy, a dalej objawy te same
Przem8 czyli ja zamiast czujnika położenia walka rozrządu wymieniłem czujnik położenia wału korbowego? wymieniłem ten co jest szara wtyczka, których jest więcej tam w okolicach płynu chłodniczego. A czujnik położenia wałka rozrządu znajduje się gdzie? Z góry dziękuję za pomoc
Patryk0012
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta