Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patryk0012

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Tylko, że fmic mam już zamontowany z całym dolotem, i chodzi mi o to czy ta dokładka spasuje pod ten fmic i rury
  2. Czyli byś zamawiał?
  3. Witam, Chciałbym się zapytać czy ta oto dokładka ładnie spasuje pod a4b6 z innercoolerem Fmic, oraz Jego orurowaniem? Dokładka W linku : Audi A4 B6 PRZEDNIA DOKŁADKA ZDERZAKA 7669863071 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 330 zł - Audi A4 B6 PRZEDNIA DOKŁADKA ZDERZAKA (7669863071)...
  4. A to jeszcze przed strojeniem, siedzi teraz turbo hybryda, fmic intercoler , downpipe kata brak, dolot turbo worksa, i teraz przed strojeniem zapewne jeszcze czas na sprzęgło :/
  5. Bo w ostatnim czasie porobiłem parę modyfikacji i zauważyłem, że zaczyna slizgac sprzęgło
  6. Cześć. Chciałbym się zapytać czy w Audi A4 b6 1.8t 150 kunia w Serii avj, czy jest w Niej sprzęgło samo, czy sprzęgło z dwumasem?
  7. Jest tam ktoś? :D
  8. Patryk0012 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam. W moim Audi A4 b6 1.8t AVJ jestem w trakcie wymiany uszczelki pod głowicą. Głowica wróciła z planowania, itp. i dziś walki przykręcilem. Problem jest w tym że gdy próbuję obrócić te walki kołem, to one ledwo co się kręcą, trzeba włożyć bardzo dużo siły, żeby kołem przekręcić. Moje pytanie jest takie czy one mają się tak kręcić, jeśli rękoma kręcę kołem.. W sensie że tak strasznie ciężko czy one mają chodzic lekko. Czy albo napinacz leci w ciula.. Łańcuch podnosi i drugi wałem kręcić się nie chce.
  9. Tak zrobię, bo czujnika ABS błędu żadnego nie było:D
  10. Właśnie po podpięciu pod kompa pokazało mi błąd czujnika pod pedałem hamulca, może być to tego przyczyną
  11. Witam. Od kilku dni w czasie jazdy na desce rozdzielczej wyskakuje mi kontrolka od kontroli trakcji. Po wyłączeniu silnika i po ponownym uruchomieniu, kontrolka znika, ale po kilkunastu kilometrach znów wyskakuje. Moje pytanie jest takie, co może być tego przyczyną? Z góry dziękuję :D
  12. Czyli mówisz że jak wymienię czujnik walka rozrządu to powinno być dobrze już? bo oświeć można jak nie chce auto palić
  13. Dokładnie tak jak mówisz, dalej wywala błąd czujnika położenia wałka rozrządu, Check się zaświeca.
  14. Przem8 czyli ja zamiast czujnika położenia walka rozrządu wymieniłem czujnik położenia wału korbowego? wymieniłem ten co jest szara wtyczka, których jest więcej tam w okolicach płynu chłodniczego. A czujnik położenia wałka rozrządu znajduje się gdzie? Z góry dziękuję za pomoc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.