Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Telefon, a RNS-E - brak głosu w głośnikach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Proszę o pomocy w rozwiązaniu niżej wymienionych problemów:

1.) Podczas telefonowania przez telefon komórkowy zamontowany w adapterze nie słychać rozmowy w głośnikach (radio się wycisza, mikrofon przy oświetleniu wewnętrznym auta działa, RNS-E pokazuje zasięg). Dodam, że poprzedni właściciel zarzeka się, że to mu działało.

2.) Po nawiązaniu połączenia przez Bluetooth i wejściu w RNS-E w opcję TEL wyświetla się komunikat

Please insert the SIM card”,

a na dole przy wyświetlaczu pokazuje się ikona [sIM]. Do RNS-E nie są zasysane żadne numery telefonów. Jedynie w Fisie są zassane kontakty z karty SIM telefonu i za pomocą przycisków w kierownicy można wybrać numer, ale dzwonienie zostaje przerwane po około 5s

3.) Nie słychać również spikera proszącego o podanie komend głosowych do telefonowania.

4.) RNS-E nie włącza się na pierwszym stopniu z kluczyka lecz dopiero z delikatnym wyczucie pomiędzy I, a II (kontrolki) i następnie podczas zapalania wyłącza się, więc konieczne jest jej ręczne włączenie. Po zgaszeniu auta (przekręceniu kluczyka w I-sze. Położenie) radio już się wyłącza

5.) Brak możliwości podłączenia się z radiem przez VAG-Com (łącze diagnostyczne w aucie, nie próbowałem bezpośrednio podłączać się do RNS-E) – próbowali trzej niezależni diagności po linii KKL

Prawdopodobnie moja Nawigacja (RNS-E) była dodatkowo dokładana.

Wnioskuję to po wyżej wymienionych problemach oraz tym, że mam jakąś dziwną antenę przyklejoną od wewnątrz w górnym prawym rogu przedniej szyby (kostka 3 cm na 3 cm na 1cm z ukrytym kablem w słupku).

Z góry dzięki za każde podpowiedzi. :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

"Prawdopodobnie moja Nawigacja (RNS-E) była dodatkowo dokładana."

Tu leży problem. :>

Podjedź do mnie to myślę, że go rozwiążemy.

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za przypuszczenia i chęci.

Prawdo podobnie po Świętach znajdę czas na małą przejażdżkę „krajobrazową”.

Co do szczegółów to dogadamy się na PR.

Pozdro.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.