Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sprezyna przy bezpiecznikach ???

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czesc chlopcy dzisiaj z ciekawosci otworzylem sobie klapke od bezpiecznikow i patrze :eek: a tu jakas sprezyna mi wisi przy bezpiecznikach pytanie do czego sluzyla ta sprezyna bo jest luzna moge sobie ja wyciagnac :rolleyes:

Opublikowano
czesc chlopcy dzisiaj z ciekawosci otworzylem sobie klapke od bezpiecznikow i patrze :eek: a tu jakas sprezyna mi wisi przy bezpiecznikach pytanie do czego sluzyla ta sprezyna bo jest luzna moge sobie ja wyciagnac :rolleyes:

Może klapka była luźna i ktoś wstawił, seryjnie chyba nie było takiego wyposażenia :rolleyes:

Masz jakieś foto?

Opublikowano
  • Autor

zaraz ide zrobic uno momento

[ Dodano: 26-03-2007, 18:03 ]

no i juz mam prosze

tak na poczatku lezala jak otworzylem klapke

9d9d0ed8cfae0b48m.jpg

a potem wyciaglem bez zadnego problemu

be0e147bed264e93m.jpg

88fc4b21467afb4dm.jpg

Opublikowano

napewno to nie jej miejsce, schowaj ją sobie na pamiątkę, dużawa ta sprezyna, przy kolumnie kierownicy jest raczej nie potrzebna, a jeśli ci wszystko działa tzn. np. regulacja kolumny to daj sobie spokój :wink:

Opublikowano
  • Autor

a nie bedzie to cos zwiazne z licznikiem :eek:

Opublikowano
a nie bedzie to cos zwiazne z licznikiem :eek:

Nie, ale jak by spadła gdzieś na kable to by było :rolleyes:

Opublikowano

To jest chyba sprezyna od przytrzymwania kalalu powietrznego od nawiewu,ten co wchodzi to kratki.

Opublikowano

Wydaje mi się, że jest to spręrzyna od lewego nadmuchu. przewód powietrza przy kratce jest mocowany na taką właśnie sprężynę.

Opublikowano
  • Autor

hmmmmm i co w takim razie ,jak to sprawdzic ze to jest od tego nadmuchu

Opublikowano
hmmmmm i co w takim razie ,jak to sprawdzic ze to jest od tego nadmuchu

na 100 % to sprężynka od wylotów powietrza :biggrin:

Opublikowano
  • Autor

hmmmm a stanie sie cos jak nie zaloze tego a jak co to jak ja zalozyc :frown:

Opublikowano
hmmmm a stanie sie cos jak nie zaloze tego a jak co to jak ja zalozyc :frown:

teoretycznie nic sie nie stanie :biggrin:

Opublikowano
  • Autor

teoretycznie a praktycznie :eek:

Opublikowano
teoretycznie a praktycznie :eek:

ja niemam 2 założonych i jest ok :biggrin:

Opublikowano
  • Autor

aaaaaaaa to nie ma tak zle haahhaa .tylko niewiem do czego one sluzaaaa :eek:

Opublikowano

Trzeba zdjac oslona nad kolanami i normalnie ja zalozyc.

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

moglby ktos zrobic zdjecie gdzie to jest zamontowane bo ni chust nie moge znalezc gdzie to zaczepic :/

Opublikowano

wielkie dzieki, nie znalazlem tego tematu, a bez tego w zyciu bym na to nie wpadl :D:wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.