Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Pioneer vs JVC vs Clarion

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

np przyszła pora na zakup jakiegos radyjka

to sa moje 3 typy jesli chodzi o próg senowy do 350 zł

prosze o wypowiedzi na temat tych radyjek

Pioneer DEH-50UB

http://allegro.pl/item582114284_pioneer_deh_50ub_najtaniej_na_allegro_polecam.html

JVC KD-SH9101

http://allegro.pl/item588836149_jvc_kd_sh9101.html

clarion dxz 379rmp

http://allegro.pl/item592827903_clarion_dxz_379rmp.html

Opublikowano
Opublikowano
  • Autor

dzieki za linki przemoo

Opublikowano

Jak dla mnie to Pioneer :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no ja sie wacham miedzy pionkiem a clarionem ale nie moge znalezc nic konkretnego do 350.pomozcie :)

Opublikowano

dozbieraj i kup lepsze...

radio do 350 zł nie zagra jakością, np. pionki grają mocnym basem, alpine/clarion grają jakością

jvc to takie no nic nadzwyczajnego, zwykłe radio

planujesz jakieś większe audio czy poprostu chceszz radio inne niż ori?

Opublikowano

longer kupiłeś już radio? jak nie to ja mogę sprzedać mojego clariona dzx668rmp dorzucasz 150 i jest twoje :good: a klasa duzo wyższa niż te co pokazałeś winda itd nie będę się rozpisywał co ma poszukasz sobie w Google, mam pełen komplet, pudełko instrukcja itd

Opublikowano

ja brałbym pionka,jako sprzęt samochodowy jest niezawodny i bardzo ładnie gra!

Opublikowano
  • Autor

dozbieraj i kup lepsze...

radio do 350 zł nie zagra jakością, np. pionki grają mocnym basem, alpine/clarion grają jakością

jvc to takie no nic nadzwyczajnego, zwykłe radio

planujesz jakieś większe audio czy poprostu chceszz radio inne niż ori?

nie mam nawet ori radia tylko jakies jvc stare które nie odczytuje płyt wiec tylko radjo mi pozostaje

tak planuje jakies wieksze audio ale to za jakis czas.a radyjko naprawde do max 350.wiem ze ciezko cos wybrac ciekawego w tej cenie ale da sie wychaczyc jakas uzywke

longer kupiłeś już radio? jak nie to ja mogę sprzedać mojego clariona dzx668rmp dorzucasz 150 i jest twoje :good: a klasa duzo wyższa niż te co pokazałeś winda itd nie będę się rozpisywał co ma poszukasz sobie w Google, mam pełen komplet, pudełko instrukcja itd

za duzo chcesz za to radyjko

Opublikowano

Pioneer??Sony?? dajcie spokoj do 350 znajdziesz alpine chocby 4x45 i tak lepiej zagra od tych plackow chcociaz pioneer duzo lepszy od tego sony ktore mozna porownywac do jakis medionow lub first czyli poprostu to jest zart sony fajnie wyglada ale nie gra wogole pioneer trozke lepiej ale niski model alpine je przebije ktory przy tym 4x45 w ma wiecej mocy wyjsciowej na glosnik niz pozostale radia!! alpine kupuj ewentualnie clariona nic innego nie polecam kenwood ma ladny dzwiek naprawde czysty ale slaba moc na wyjsciach pozdro

Opublikowano

a jakie w przyszłości planujesz audio???

od tego zależy wybór radia, bo jak ma być potem wzmak to radio za 350 zł nie wystarczy...

jak się zabierzesz za audio to co znów będziesz kupował inne radyjko??? nie lepiej raz a pożądnie że pojeździsz z nim w następnym aucie?

wybór należy do Ciebie...

Opublikowano

Only Pioneer ale z czerwonym podświetleniem przycisków ten za 349zł. :naughty::good:

Opublikowano

Witam.Jak z tym radyjkiem?Kupione juz? Pochwalił bys sie :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.