Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Regulacja instalacji LPG


Ebel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałem Was zapytać o porady w kwestii regulacji gazu. Widać na screen, że przy średnim i pełnym obciążeniu jest bogato i chce w tych miejscach mu zubożyć tylko nie wiem dokładnie w jaki sposób. Wiem że patrzy się na korekty długo i krótkoterminowe tylko przy bucie jest na -25 i nie mam jak się odnieść do tego. No i czy bawić się mnożnikiem czy po korektach obrotów coś pozmieniać. 

Na screen korekta długoterminowa po jeździe na trasie ale tak po mieście to wiadomo idzie na -4 . 

Chciałbym się dowiedzieć na co patrzeć i jak w miarę to wyregulować bo na gazowników to ja już nie liczę...20.04.2020 - 2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Ebel napisał:

Witam. Chciałem Was zapytać o porady w kwestii regulacji gazu. Widać na screen, że przy średnim i pełnym obciążeniu jest bogato i chce w tych miejscach mu zubożyć tylko nie wiem dokładnie w jaki sposób. Wiem że patrzy się na korekty długo i krótkoterminowe tylko przy bucie jest na -25 i nie mam jak się odnieść do tego. No i czy bawić się mnożnikiem czy po korektach obrotów coś pozmieniać. 

Na screen korekta długoterminowa po jeździe na trasie ale tak po mieście to wiadomo idzie na -4 . 

Chciałbym się dowiedzieć na co patrzeć i jak w miarę to wyregulować bo na gazowników to ja już nie liczę...

Tutaj Kamil opisał jak regulować lpg 

LPG-FORUM.PL

LPG-Forum.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, pila24 napisał:

Tutaj Kamil opisał jak regulować lpg 

LPG-FORUM.PL

LPG-Forum.pl

 

Ok dzięki wielkie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...