Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tylne głośniki + subwoofer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam problem z głośnikami z tyłu i subwooferem. Grają tylko przednie głośniki. Patrzyłem do wzmacniacza to okazało się że jest jeden przewód przecięty. Zastanowiam się dlaczego ktoś przeciął przewód czy auto pobieralo prąd czy po prostu jakieś zwarcie było i poprzedni właściciel poszedł na łatwiznę. Co w tym wypadku mogę zrobić żeby audio grało jak trzeba? Bo nawet nw gdzie jest druga część przewodu tak jak na zdjęciu widać. Czy samemu mogę coś sprawdzić czy lepiej do elektronika jechać?  

20200426_155749.jpg

Opublikowano

Ten żółty przewód zapewne połączony jest z czerwono/niebieskim tym samym który został ucięty od kostki przy wzmacniaczu, to jest zasilanie.

Pytanie czy masz oryginalne radio czy nie?

Na dobry początek możesz zdjąć tą fioletową koszulkę i jeśli jest jak mówię to połącz obie części tego przewodu czerwono/niebieskiego i sprawdź czy zagra tył

Opublikowano
  • Autor

Radio jest oryginalne. Ok połącze te przewody i zobaczymy czy zagra tył.a jeśli ten przewód to zasilanie to subwoofer też powinien zagrać jak dostanie prądu

Opublikowano

Tak, bo i tył i sub są zasilane ze wzmacniacza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.