Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 2.0TDI 218KM SCUBABLAU S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Szybki przyciemnione ?

Z innychy rzeczy to padła stacyjka, wymieniłem na nową z Aso. Wyskoczył również błąd EGR-a. Jak się trochę ochłodzi to spróbuje go wyczyścić, wersja z chłodniczką spalin ? Wyciągał go może ktoś?  Da radę bez mostu to wszystko wyciągnąć? 

20200808_151558-01.jpeg

20200808_151647-01.jpeg

20200808_152607-01.jpeg

20200808_151623-01.jpeg

Opublikowano
  • Autor

10mm dystanse na przód i tył 

Screenshot_20200819-192139_Allegro.jpg

Opublikowano
2 godziny temu, tommy24 napisał:

10mm dystanse na przód i tył 

Screenshot_20200819-192139_Allegro.jpg

Widzę będzie sztos,będę śledził wszystko.....

Opublikowano

daj znać jak z dystansami będzie się jeździło :D i pochwal się oczywiście zdjęciami

Opublikowano

Super się prezentuje w tym kolorze szczegolnie:thumbup1: widzę że program robiłeś we Wrocławiu, powiedz ile płaciłes? I czy fachowa robota?

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, instruktor83 napisał:

Super się prezentuje w tym kolorze szczegolnie:thumbup1: widzę że program robiłeś we Wrocławiu, powiedz ile płaciłes? I czy fachowa robota?

Siemka. Tak robiłem w ECU Project ,zresztą nie pierwszy samochód. Robota fachowa jak zawsze,choć wiem że są tańsze miejsca ale do nich mam zaufanie. Cena nie była standartowa bo przy aucie było wcześniej kręcone (inne Turbo). Z tego co wiem to program 1500 zdaje sie wołają(ręki nie dam)

Kilka fotek po montażu dystansów 10mm i czarnych luster pod kolor szyb.

 

20200820_165556.jpg

20200820_165506.jpg

20200820_165600.jpg

20200820_165319.jpg

20200820_165409.jpg

20200820_165050.jpg

20200820_165821.jpg

20200820_165835.jpg

20200820_165959.jpg

20200820_165653.jpg

20200820_165232.jpg

20200820_170024.jpg

Opublikowano

Jak się jeździ na tym eibachu? Bardzo twardo?

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, kristof91 napisał:

Jak się jeździ na tym eibachu? Bardzo twardo?

Wiesz co zadziwiająco dobrze. Sprężyny są progresywne, w pierwszej fazie są dosyć "komfortowe". Sam się bałem że będzie za twardo ale jestem miło zaskoczony. Może jest minimalnie sztywnej niż na s-line. A samochód prowadzi się jak po szynach ??

Opublikowano
2 godziny temu, tommy24 napisał:

Wiesz co zadziwiająco dobrze. Sprężyny są progresywne, w pierwszej fazie są dosyć "komfortowe". Sam się bałem że będzie za twardo ale jestem miło zaskoczony. Może jest minimalnie sztywnej niż na s-line. A samochód prowadzi się jak po szynach ??

Eibach Pro-Kit czy Sportline?

Jakie zawieszenie ?

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, Michu1996 napisał:

Eibach Pro-Kit czy Sportline?

Jakie zawieszenie ?

EIBACH Sportline

 

20200604_185503.jpg

Opublikowano

Pod zawieszenie 1BA czy 1BE?

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, Michu1996 napisał:

Pod zawieszenie 1BA czy 1BE?

1BE

Opublikowano
1 minutę temu, tommy24 napisał:

1BE

Ok dzięki za info :thumbup1:

Opublikowano

z jakiej firmy brałeś dystanse? nie ma przycierek? :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Hubertus01 napisał:

z jakiej firmy brałeś dystanse? nie ma przycierek? :rolleyes:

Dystanse z Alledrogo, bezmarkowe ? . Przycierek na razie nie zauważyłem,chociaż z tyłu jest naprawdę na styk (opona 255)

Opublikowano

Ja bardziej boje się przycierek z przodu niz z tylu bo rzadko mam auto doladowane...wstaw jeszcze jakies zdjecia chetnie poprzyglądam się 

Opublikowano
38 minut temu, Hubertus01 napisał:

Ja bardziej boje się przycierek z przodu niz z tylu bo rzadko mam auto doladowane...wstaw jeszcze jakies zdjecia chetnie poprzyglądam się 

 

Na h&r -40/40 do blotnika przod 65.1 tyl 65.5cm (na ponad 100km paliwa pokazywało przy mierzeniu)opona 245 35 19 Hankook 8.5j et32 . Przód bez problemów, tyl przy 5 osobach zdarzy się przycierka z prawej strony. Można pokombinować z węższa guma , na pewno nie 255 bo to walce w uj nie nadają się do takich zejść w dół chyba ze przy wysokim et.

Dla porównania prokit przód 66.1cm tyl 66.4cm na 19 35 255 (Conti z grubym ratem) 9j et33 bez problemowo tyl jak i przód.

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Hubertus01 napisał:

Ja bardziej boje się przycierek z przodu niz z tylu bo rzadko mam auto doladowane...wstaw jeszcze jakies zdjecia chetnie poprzyglądam się 

No właśnie z przodu nie słyszałem żadnych dźwięków. Z tyłu jak auto będzie do pełna załadowane to podejrzewam że coś może przytrzeć przy et43 i opinie 255. Muszę pstryknąć kilka fotek,w tym momencie mam tylko takie. 

Screenshot_20200831-215748_Gallery.jpg

Screenshot_20200831-214726_Gallery.jpg

Opublikowano

@MaciekPLWłaśnie jak mam praktycznie nowe pilot sporty 4 255/35/19 i dlatego nie chce zmieniać opon na węższe :facepalm: jeżdżę na sportline i tak myśle o dystansach, żeby ori felgę trochę wypchnąć...przy pro kitach to wiadomo, że bym pakował 9j et 33 i nie było by problemu

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 22.07.2020 o 03:54, Wandej napisał:

:decayed:

538ff434728d4633186befa22e18.jpeg

Toś panie mi wykrakał, dzisiaj zaczęło podslizgiwać na 5-6 biegu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.