Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Brak nawiewu centralnego i jeden błąd


Rytel

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam taki problem otóż przestał mi działać nawiew centralny, na szybę i na nogi wieje super...wiem ze jak kupowałem samochód to był taki sam problem tylko że zostawiłem auto jeden dzień dłużej u sprzedającego i naprawił ten problem.Możecie mi napisać jakie numery kodów mogę wpisać w klimatroniku żeby jeszcze zidentyfikować problem(podkreślam ze czytałem podane kody na forum ale niestety nie jestem obeznany w takich rzeczach) lub może wiecie jaka może być przyczyna?

z góry dzięki... :good:

a jednak vag wykazał mi błąd

Znaleziono 1 błąd:

01272 - Silnik wykonawczy klapy centralnej (V70)

41-00 - Zablokowany lub bez napięcia

skasowałem go ale i tak powstej ten sam błąd

więc co mogę zrobić żeby naprawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś się wsłuchałem trochę w ten silniczek i wydaje mi się że z silniczkiem jest chyba wszystko ok, ponieważ każde zmienienie miejsca nadmuchu słychać, czyli: kiedy naciskam strzałkę do góry to słychać jak pracuję, jak na kratki też pracuję i jak na duł również słychać jak pracuję....wieć gdzie szukać dalszej przyczyny braku nadmuchu na kratki?[br]Dopisany: 30 Marzec 2009, 16:46_________________________________________________pomożecie?[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2009, 14:53_________________________________________________dziś zauważyłem w swojej klimie że podczas postoju przy uruchomionym silniku nawiew nie chce sie przełączyć na kratki, a kiedy jadę samochodem nawiew normalnie się zmienia tak gdzie chce a tym barzdziej na kratki...co go boli? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...