Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG] Nie działa klimatronik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich :hi: mam problem z klimatyzacją praktycznie nie działa a mianowicie cały czas dmucha zimne powietrze a jak uda sie włączyć ciepłe powietrze to bez róznicy czy jest na maksa czy na minimum grzeje jednakowo. Czy morze jest zepsuty jakis silniczek? a morze jest inna przyczyna.Pozdrawiam :>

Opublikowano

podepnij pod vaga i sprawdź błędy albo sprawdź je na climatroniku będziesz mniej więcej wiedział gdzie szukać :cool1:

Opublikowano
  • Autor

dzięki a jak mam to sprawdzic na klimatroniku?

Opublikowano

eeee....można bez vaga sprawidzić

Naciśnij jednoczesnie to co pamiętam zmknięcie obieku (strzałka zakręcona) i górny nawiew (ształka do góry)

powiny pokazać się 0.0 jeśli nie to spisz numer i zarzuć tu to coś podumamy.

Wychodzi się z opocji tak samo jak wchodzi.

Jak chcesz to podjeć do Wrocławia to ci sprawdzę co nie tak.

Pozdrawia

Szycha

Opublikowano
  • Autor

Hej sprawdziłem jak radziłes faktycznie na początku pojawiło sie 0.0 ale gdy sprawdzilem po chwili to wskoczył kod 9.1 a w opisie kodów niema takiego błędu.

Dzieki za propozycie sprawdzenia ale narazie nie mam czsu by sie do ciebie wybrac

pozdrawiam ADAXS 70[br]Dopisany: 30 Marzec 2009, 19:59_________________________________________________Witam ponownie wytłumaczy mi ktos co oznacza kod 9.1 na klimatroniku

Pozdrawiam ADAXS70

Opublikowano

no że czywiście .... ciekawe co to za błąd.

Pozostaje ci tylko pisać do PREZESA HUGO, kiedyś zamieścił kody do klimatronica na forum, może ma :mysli: Jeśli nie ma go w głównej liście usterek to pewnie jakaś pierdułka.

Jak coś zajdę ...to dam znać.

Spróbuj odpiąć akumulator (30 min) i podnij go znowu i zobacz czy bład będzie.

Opublikowano
  • Autor

Witam ok odepne akumulator i zobaczymy. A jak można skątaktowc sie z PREZESEM HUGO

dzięki :hi: SZYCHA ze sie interesujesz moją sprawą

Opublikowano

dzwoń na 0800 762 232 i proś HUGO ......sorry dziś jest 1 kwietnia. :polew:

nie no wstydu nie rób ..... PREZES HUGO ..... to PREZES A4-KLUB.pl

:szukaj: H.A.S.Ł.O: HUGO

:szukaj: U.Ż.Y.T.K.O.W.N.I.C.Y. ..........może warto poznać kilku użytkowników.... i wysłać co po niektórym 1/2 l na imienink :>i.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.