Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Piszczenie podczas skręcania


medyczny.ratownik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów.Bardzo proszę o poradę pomoc.Przeszukałem forum za odpowiedzią na mój problem ale sobie nie potrafię odpowiedzieć.Jak ktoś znajdzie odpowiedz to poproszę o link.

Otóż mam problem ,podczas skręcania kierownicą w pewnym stopniu pod odpowiednim kontem występuje piszczenie tak jak by z układu przedniego .Tylko nie wiem czy od hamulców czy też może układu zawieszenie .Czy ktoś może spotkał się z takim problemem ?? bardzo proszę o poradę .Pozdrawiam Bartek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem kiedyś taką audiczke na parkingu, koleśostro skrecał i pszczał, tylko w tym przypadku pisk był nie typowy dla paska (i tu myślę o pasku wspomagania) tylko coś z zawieszeniem.

'

Proponuję obadać zawieszanie, lewar oba koła w górę i jedna osoba kręci kierownica a druga "piszczy" znaczy szuka usterki :>

Myślę że wahacz (sworznie), zwrotnica mogą piszczeć.... :mysli:

Zawsze masz opcję podjazdu (zazwyczaj to nic nie kosztuje, lub 20-50 zł) do warsztatu i Ci w trymiga znajdą.

Najlepiej do dwóch abyś miał pewność że cię nie czarują.

Pozdrawia

SZYCHA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, co do odpowiedzi od wojtekce to raczej nie pasek .Bo to jest tylko w pewnym zakresie jak skręce kierownicą .Natomiast jak odpuszczę czyli wyprostuje koła lub nawet bardziej skręce to przestaje piszczeć .I tak nie wiem jak się do tego zabrać ,ale będę musiał najwyraźniej ostro poszukać .Dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej tak jak kolega SZYCHA Ci podpowiada jedna osoba za kierownice,a Ty przysłuc**jesz się każdemu kołu z osobna,bądź przy otwartej masce,inaczej sam nic tu nie poradzisz.Jedyne wyjście to się dobrze wsłuchać :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...