Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B7 1.8 T Quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, raaf napisał:

No na tył to miałeś fantazje nie powiem :D 

a nie dałbyś rady tego jakoś spiłować, obciąć - zaokrąglić jakby zgodnie z linia zderzaka ale z wypustem powiedzmy 1/2cm, potem albo okleic folia albo prysnąć czymś wtedy mogłoby być spoko:wink:  coś takiego jak to niżej "profesjonalnie" przedstawilem :grin:

image.png

raaf, zdecydowanie poprawiłeś mój ulep  :decayed:
Najpierw zainspirowało mnie coś na styl tego:
dyfuzor1.jpg

Ale przesadziłem, poeksperymentowałem :D 
Finalnie może pokusiłbym się o bardziej subtelny, jak ten:


dyfuzor 2.jpg

Ale zostaje raczej przy wersji S-line w kolorze nadwozia :D Nie wiem, co mi strzeliło :buahaha:

Opublikowano

A no jak nie poeksperymentujesz to się nie dowiesz :D  ktoś kiedyś przyeksperymentował z dokładka cupry na przód i teraz praktycznie każdy pakuje :D ale w modelarza się jeszcze z tyłem bym pobawił skoro przód już masz niestandardowy :D 

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, raaf napisał:

A no jak nie poeksperymentujesz to się nie dowiesz :D  ktoś kiedyś przyeksperymentował z dokładka cupry na przód i teraz praktycznie każdy pakuje :D ale w modelarza się jeszcze z tyłem bym pobawił skoro przód już masz niestandardowy :D 

Zanim sprawię ori, to może przy czasie zrobię, to brzydkie dziecko było efektem nudy :P
Może faktycznie, jak trochę te skiby ukrócę, będzie minimalnie lepiej :eusathink::P
Natomiast muszę to napisać - jestem pod ogromnym wrażeniem normalnej, ludzkiej, konstruktywnej krytyki, nie jakiegoś hejtu na tym forum :D
To motywuje jak cholera :thumbup1:



 

Opublikowano

Kiedyś efektem nudy były wynalazki :lol: , Tobie odrobinkę zabrakło ale kto wie może jeszcze coś wydłubiesz :D 

5 minut temu, BartRS napisał:

Natomiast muszę to napisać - jestem pod ogromnym wrażeniem normalnej, ludzkiej, konstruktywnej krytyki, nie jakiegoś hejtu na tym forum :D
To motywuje jak cholera :thumbup1:

Dobre dobre tnij ten parapet :D 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.