Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy wymieniać rozrząd?


papi90

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie mija 5 rok jak jestem posiadaczem audi b5. Na pierwszym serwisie czyli po zakupie wymieniłem rozrząd. Pamiętam że był pasek CONTI coś tam Ina, wymiana bez pompy wody. W tym miesiącu mija 5 lat od wymiany i zastanawiam się czy wymienić, bo autem przez te 5 lat zrobiłem 32 tysiące. Jeśli nadaje się już do wymiany to myślę że warto razem z pompą, jaki zestaw jest polecany Ina rozrząd a pompa ?? Chyba że jednak nie wymieniać jeszcze ale niewiem czy to troszkę nie siedzenie na bombie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie po 4 latach wymieniłem jakies 40tys przejechane i stwierdzam ze troche bez sensu bo stan paska był w bdb stanie. pompy tez nie wymieniałem u mnie w AEB jest zupełnie na osobnym pasku i wszystko smigało bez problemu. To moja opinia a zrobisz jak będziesz uważał ;P W sumie nie są to jakieś drogie rzeczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 17.07.2020 o 22:44, Chołowczyc napisał:

Ja u siebie po 4 latach wymieniłem jakies 40tys przejechane i stwierdzam ze troche bez sensu bo stan paska był w bdb stanie. pompy tez nie wymieniałem u mnie w AEB jest zupełnie na osobnym pasku i wszystko smigało bez problemu. To moja opinia a zrobisz jak będziesz uważał ;P W sumie nie są to jakieś drogie rzeczy...

Jednak wymieniłem rozrząd z pompą wody. U mnie też pompa jest na osobnym pasku i okazało się że ten pasek jest już bardzo wyjechany. Rozrząd wyszedł mnie 500zl plus 350 wymiana, najważniejsze że będę teraz spokojniejszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...