Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Problem z AIRBAG po wyładowaniu akumulatora


J E L I T O

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Właśnie pojawił się nowy problem z autem. Wyczerpał się akumulator i zakręciłem rozrusznikiem. Efekt dokładnie co 10 min świeci kontrolka AIRBAGu. Wystarczy wyłączyć zapłon i znowu włączyć i już nie świeci na 10 min. Byłem u największych magików robili z kompem co mogli, stałem przy nich 5 godzin. I dalej nic. Jestem załamany tymi Audicami.[br]Dopisany: 30 Marzec 2009, 23:00_________________________________________________czy może mi ktoś pomóc lub chociaż podpowiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale masz Wojtek pecha z tym autem , kurde aż mi żal Ciebie ,tyle kasy i non stop coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w bmw jest wszystko proste, a Tu ... masakra. Poprostu przekręcilem zaplon na wyładowanym aku , i juz następny problem..[br]Dopisany: 31 Marzec 2009, 15:27_________________________________________________ku..a mać!!!!!! to masakra jakaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

błędy opisze mniej więcej

Wywala że :

1.W sterowniku poduszki jest nieprawidłowy nr nadwozia

2.brak komunikacji ze sterownikiem immobilajzera, sporadycznie

komunikaty te pojawiają się razem, za każdym razem po skasowaniu błędów.[br]Dopisany: 31 Marzec 2009, 22:13_________________________________________________dodam że dopasowanie nic nie zmienia.

Acha i dzięki za wypowiedzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie było wsadzane, chcę uniknąć rozbebeszania tunelu środkowego i deski, bo podobno tam się znajduje :(

[br]Dopisany: 31 Marzec 2009, 22:33_________________________________________________Może jeszcze ktoś coś wymyśli bo jestem w kropce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie było wsadzane, chcę uniknąć rozbebeszania tunelu środkowego i deski, bo podobno tam się znajduje :(

[br]Dopisany: 31 Marzec 2009, 22:33_________________________________________________Może jeszcze ktoś coś wymyśli bo jestem w kropce.

pogadaj z szogun0, może zaglądnie ci VAGiem na niedzielnym spocie. Tylko i Ty i On musielibyście zasilić niedzielnego spota swoją obecnością :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...