Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Błąd check engine


Grzegorz 1234

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z check engine po usunięciu błąd wraca a błąd jest usterka świec żarowych na 4 cylindrach usterkap elektryczna . Świece wymieniłem rok temu czy jest to możliwe żeby się spaliły 4 na raz ??? Auto niezmienilo zachowania oprucz świecącej się kontrolki silnika. Dodam że nastąpiło to po zgromadzonej wodzie na podszybiu bo zatkał się odpływ i było jej tam dość sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź bezpiecznik świec. Jest pod kierownicą (trzeba zdjąć osłonę pod nią) albo w puszce ECU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info i mam jeszcze jedno pytanie trochę w innym temacie ale za pytam i proszę o wyrozumiałość nAtomiast mam takie dziwne terkotanie na biegu jałowym natomiast po wciśnięciu sprzęgła dźwięk ustaje jest to takie dziwne stukanie dzieje się tak od czasu gdy wymieniłem sprzęgło z dwumasem zaczęło się tak 2 miesiące po wymianie  i jeszcze od czasu do czAsu przy wolnym ruszaniu tzn przy wolnym puszczaniu sprzęgła słychać taki pisk oraz dziwne buczenie ale buczenie do biega z tyłu a pisk z okolic skrzyni .proszę o jakieś sugestie i pomoc.bylem u paru mechaników i co mechanik to inna usterka więc wolę poprosić o pomoc nie zależne osoby które nie będą chciały wyłącznie zarobku jak nie którzy mechanicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie patrzyłem na ten bezpiecznik on jest w podszybiu tam gdzie ECU i jest ok a błąd nadal chyba będę musiał faktycznie sprawdzić świece bo mogło być tak że jak miałem wodę na podszybiu to może zrobiło zwarcie i mi je grzało na postoju całą noc bo rano miałem akumalotor rozładowany do zera naładowałem acu i był błąd świec żarowych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...