Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kompletny wydech s4 4.2 avant


Detrock91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od roku jestem posiadaczem s4 b7 avant z 2005 roku. Auto kupiłem z jakimś customowym wydechem, który ładnie słychać przy przyśpieszaniu, ale przy jednostajnej jezdzie 1500-3000 orbrotów jest dramat - buczy strasznie. Kupiłem środkowy tłumik Magnaflow'a i może minimalnie się polepszyło. Znajomy ma wydech remusa i też denerwuje go buczenie przy jednostajnej jeździe. Najlepiej bym wrócił do oryginalnego wydechu, ale znaleźć taki używany w dobrym stanie to cud.  Macie jakiś pomysł? Jest jakaś firma, która robi takie "niebuczące" wydechy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontuj katalizatory i będzie duuuużo ciszej,nie muszą być oryginalne. Mogą być sportowe o właściwym przekroju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie było środkowego tylko rury bezpośrednio od katów do dwóch końcowych tłumików. W sumie nie wiem nawet czy te końcowe puszki można nazwać tłumikami, nie ma na nich żadnych numerów, wypuszczone po dwie rurki końcowe 

Oryginał wygląda dokładnie tak

Audi-S4-B7-Wydech-oryginalny-BBK-4-2-V8-
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za - Audi S4 B7 Wydech oryginalny BBK 4.2 V8 a4 b6 b7 (9557495564). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nawet nie wiadomo czy masz katy czy wydmuszki i wycięte sondy diagnostyczne,jak masz wkład w katach to kupuj ori wydech od środkowego do końcowych. O ile coś w dobrym stanie będzie,takie mocno skorodowane tłumiki mogą być na wykończeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a coś takiego jakbym założył? myślicie, że bedzie wszystko cacy :)?

 

ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 2000 zł - Wydech tłumik Audi RS4 B7 8E0253611FL 8E0253611FK (9561220813). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...