Skocz do zawartości
IGNOROWANY

czarny dym podczas przyspieszenia


mmm97

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka,

mam problem z autkiem chodzić chodzi ale jednak siedzi w głowie :( byłem na chipie wyszyło tylko 110 koni podnieśli do 140 wiem jak lipny tuner ze mi to i tak zrobił ;) ale autko dymiło tak samo przed jak i po :)  zero różnicy jak przegazowuje go powyżej 2 tyś obrotów to jest dymek czarny jak odpalę to pojawia sie siwy ale to tylko czasami i po 5 s znika no i jak mocniej depne lub bardziej raptownie powyzej 2 tys to widzę dym lecz szybko znika.

silnik ładnie równo pracuje ubytków oleju to ze 100ml na 10 tyś km :) płyn chłodniczy w normie tyle co uleci to mam go w nogach ;) ciepłego powietrza nie było wymieniłem ale cieknie z rurki ;) uszczelka coś nie dochodzi a juz kupiłem i w aso i normalnie ale nic nie dało i muszę  sie za to zabrać kiedyś ale to ubytek 10ml na 3 tyś km lub rurki wymienić od nagrzewnicy ale mniejsza o to :)  

wymieniłem filtr powietrza, paliwa , turbo regenerowane bo odcinało i dopiero łapało po ponownym odpaleniu autka, uszczelnienie vacum oraz pomiędzy silnikiem a skrzynia uszczelka :) chłodnica nowa bo wąż wyrwało od multitronica to i od razu olej :) 

dpf i egr usunięte poprzedni właściciel to juz uczynił 

szczelność ma mechanik sprawdzał  

tu znalazłem filmik https://filmy.elektroda.pl/86_1469734862.mp4 u mnie jest tak samo jak delikatnie pod górkę cofam to tez sie pojawia :/

nie wiem dokładnie które logi zrobić może ktoś coś podpowie i pomoże je rozczytać? lub ktoś zerknie jestem z okolic Ostrowca Św/Sandomierza ;) 

z góry dzięki pomoc :) 

im20200718.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...