Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dymienie alt-a

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam panowie po latach, i milych wspomnieniach po mojej b5ce, zakupilem b6 niestety alt-a, ale bylo tanio a potrzebny byl mi kombiak, mam pare pytan by poprawic jego stan ktory jest sredni, niedziala mi wskaznik temp wody , zajrzalem tam widac niezly drut wiec jesli ktos by mial fotke jakie kolory ida do kostki bylbym wdzieczny niezmiernie, nastepny problem jest taki , niebede pisal o oleju bo oprocz tego ze smierdzi troche w spalinach( jak w bmw) to jeszcze niewiem ile go polyka, problem jest taki ze auto kopci para na bialo, dosyc znacznie na dworze dzis 15 stopni a po przygazowce robi sie siwo, dym szybko sie rozchodzi wiec obstawian ze to para, mam lpg ale jeszcze na nim niejezdzilem 200km zrobilem na benzynie po podlaczeniu vaga wywala mi sonde i przeplywke dziekuje z gory za udzielenie sie w mym temacie i pozdrawiam oooo

Opublikowano

tu masz kable do czujników temperatury G2/62 i G83

image.png

image.png

 

co do przepływki to wyczyść ją, skasuj błędy pojeździj zobacz jakie korekty i które błędy wrócą. a para wodna może być dlatego że nie wygrzany jak trzeba? mało jeździsz to może być bo ostatnio dużo wilgoci w powietrzu

Opublikowano

Biała para się nie przejmuj u mnie też występuje jak jest dużo wilgoci/krótkie trasy oraz zimą najwięcej. 

Opublikowano
  • Autor

Rozumiem ale czy to normalne az w takiej ilosci i to przy 15 stopniach? Dziekuje za schemat ale ciezko mi go rozczytac, mam wyrwana kostke w ktorej powinny byc 4 kabelki do czujnika i niewiem jak je w tej kostce ulozyc, wiatrak kreci sie u mnie caly czas, gdy podlaczylem kostke przestal ale niepokazuje zadnej temp, wiec mysle ze pomylilem jakies kable

Opublikowano

masz opisane tam piny i kody kolorów, obok jest list więc można rozszyfrować.

Dla przykładu na PIN 1 czyjnika przychodzi przewód bl/br co oznacza przewód niebieski z brązowym paskiem

PIN 2 br/ge brązowy z żółtym paskiem

PIN 3 sw czarny

PIN 4 br/gr brązowy z szarym paskiem

Opublikowano
  • Autor

Dzieki juz rozumiem posprawdzam jutro

Opublikowano
  • Autor

Dziekuje koledzy udalo sie temat ogarnac, musze jeszcze kupic wtyczke bo obecna sie kruszy, zrobilem wedlog schematu od kolegi Mateo plus nowy czujnik i wszystko hula

Opublikowano

to masz od razu link do wtyczki

ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 8 zł - 4B0973712 KOSTKA 4 PIN ZŁĄCZE WTYK GNIAZDO VW 1,5 (8304358226). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 taniej się chyba nie da kupić

Opublikowano
  • Autor

Dzieki wtyczka zamowiona, cos nadal jest chyba nie tak bo w vagu pokazuje dwie rozne temperatury na zegary 92 a ta druga 38-39

 

Opublikowano

sprawdź te temperatury po nocy zanim uruchomisz silnik, wszystkie wtedy muszą być takie same, jak nie to któryś czujnik kłamie.

pamiętaj też że są dwa czujniki temp, drugi masz na dole przy chłodnicy i w vcds zwracaj uwagę z którego czujnika jest ta temperatura wskazywana.

Edytowane przez MaTeo85
drobna korekta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.