Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Katalizator w TDI PD (AJM)


Mk-Mateusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Przeczytałem wszystkie strony w dziale Układ Wydechowy ale nie znalazłem zadnych opini osób z PD którzy usuneli Kata.

Jedno jest oczywiste, albo KAT albo wspawana RURKA.

Mam wielki dylemat, zammienika nie wstawie bo sa "do d*py", ORI to cena dramat jak juz go wywale to sprawa bedzie oczywista ze pozostane bez nieczego.

Moje auto ma przebieg 170 tys. 2001r. Nie mam z nim jakis problemow ale poprostu uwazam ze jesli jest cos tam co moze byc zepsute to wole sie tego pozbyc skoro jest taka mozliwosc a moze i to pomoz:)

Boje sie wywalic Kata bo nie chche zeby PD zaczeło jakos dziwnie chodzic, chodzi mi o dzwiek.

W Poprzednim moim 1Z 95r o przebiegu XXX?? Wywalilem Kata,EGR zaslepilem i zaczynał coraz gorzej chodzic:) Tutaj staram sie wszysko robic jak najlepiej łacznie z OLEJEM, PALIWEM czy tam zamontowaniem CATCH TANK OIL zeby nie miec syfu:)

Doradzcie COS....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoim B6 AVF "wybebeszyłem" kata i wszystko było w jak najlepszym porzadku :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może poczekaj aż samochód zacznie brać olej albo padnie turbo i dopiero wywal kata, 170 tyś. to nie jest wcale duży przebieg i kat jeśli nie miał żadnych przejść to jest drożny - więc po co go ruszać?

Jeśli zastosować takie myślenie że jak coś może już być zepsute to trzeba to wywalić - to śmiało możesz wywalić pół samochodu bo to nie nowa bryka przecież.

Tak jak czytam na forum to kat raczej zdechnie ci w tym samym momencie co turbo (olej go załatwi) i wtedy sobie wywal.

Ja mam większy przebieg niż ty i żadnych problemów z katem czy z turbo, ale między wymianami nie dolewam oleju nic bo na razie nie bierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...