Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi a4 b5 lift 1.8t ANB problem z odpalaniem po rozgrzaniu


KubaCypis

Rekomendowane odpowiedzi

Nagle pewnego dnia w swoim audi zauważyłem że po rozgrzaniu samochodu ma bardzo trudno odpalić za pierwszym razem, może wytłumaczę to łopatologicznie, jeżdżę paręnaście minut samochód już jest rozgrzany gaszę go, wracam za parę minut próbuje odpalić a rozrusznik kręci kręci kręci i po chwili zaskoczy. Dzieje się tak tylko gdy samochód jest rozgrzany na zimnym wszystko jest dobrze. Jeżdżę tak już parę dni i zauważyłem kolejne dolegliwości chyba z tym związane, np turbo ładuje tylko do 0.3 bara i samochód potrafi zgasnąć gdy dojeżdżam do świateł, aczkolwiek to że zgaśnie dzieje się sporadycznie ale wcześniej tak nie było (żeby bardziej to opisać to wygląda tak że jadę np na 2 biegu 3 tysiące obrotów zrzucę na luz i obroty idą na sam dół). Wszystko co opisałem stało się nagle z dnia na dzień, akumulator jest dobry, ładowanie też ma, gdy odpalam kontrolki nie przygasają. Sam już nie wiem gdzie tu jest przyczyna, może nieszczelny układ dolotowy albo jakiś czujnik, liczę na waszą pomoc.
 

Nagle pewnego dnia w swoim audi zauważyłem że po rozgrzaniu samochodu ma bardzo trudno odpalić za pierwszym razem, może wytłumaczę to łopatologicznie, jeżdżę paręnaście minut samochód już jest rozgrzany gaszę go, wracam za parę minut próbuje odpalić a rozrusznik kręci kręci kręci i po chwili zaskoczy. Dzieje się tak tylko gdy samochód jest rozgrzany na zimnym wszystko jest dobrze. Jeżdżę tak już parę dni i zauważyłem kolejne dolegliwości chyba z tym związane, np turbo ładuje tylko do 0.3 bara i samochód potrafi zgasnąć gdy dojeżdżam do świateł, aczkolwiek to że zgaśnie dzieje się sporadycznie ale wcześniej tak nie było (żeby bardziej to opisać to wygląda tak że jadę np na 2 biegu 3 tysiące obrotów zrzucę na luz i obroty idą na sam dół). Wszystko co opisałem stało się nagle z dnia na dzień, akumulator jest dobry, ładowanie też ma, gdy odpalam kontrolki nie przygasają. Sam już nie wiem gdzie tu jest przyczyna, może nieszczelny układ dolotowy albo jakiś czujnik, liczę na waszą pomo
Czytaj więcej:
WWW.FORUMSAMOCHODOWE.PL

Nagle pewnego dnia w swoim audi zauważyłem że po rozgrzaniu samochodu ma bardzo trudno odpalić za pierwszym razem, może wytłumaczę to ...
Nagle pewnego dnia w swoim audi zauważyłem że po rozgrzaniu samochodu ma bardzo trudno odpalić za pierwszym razem, może wytłumaczę to łopatologicznie, jeżdżę paręnaście minut samochód już jest rozgrzany gaszę go, wracam za parę minut próbuje odpalić a rozrusznik kręci kręci kręci i po chwili zaskoczy. Dzieje się tak tylko gdy samochód jest rozgrzany na zimnym wszystko jest dobrze. Jeżdżę tak już parę dni i zauważyłem kolejne dolegliwości chyba z tym związane, np turbo ładuje tylko do 0.3 bara i samochód potrafi zgasnąć gdy dojeżdżam do świateł, aczkolwiek to że zgaśnie dzieje się sporadycznie ale wcześniej tak nie było (żeby bardziej to opisać to wygląda tak że jadę np na 2 biegu 3 tysiące obrotów zrzucę na luz i obroty idą na sam dół). Wszystko co opisałem stało się nagle z dnia na dzień, akumulator jest dobry, ładowanie też ma, gdy odpalam kontrolki nie przygasają. Sam już nie wiem gdzie tu jest przyczyna, może nieszczelny układ dolotowy albo jakiś czujnik, liczę na waszą pomoc. Pozdrawiam
Czytaj więcej: https://www.forumsamochodowe.pl/audi-a4-b5-lift-1-8-aeb-problem-z-odpalaniem-po-rozgrzaniu-vt122496.htm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ładuje 0.3 masz tryb awaryjny ,przyczyn może być sonda ,przepływomierz lub inne dziadostwo. A błędy jakieś wyrzuca na vcds?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...