Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Logi statyczne i dynamiczne ,zerknijcie proszę

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witajcie. Czy jakiś znawca tematu mógłby zerknąć na logi mojego golfika.
Statyczne :
http://vaglogi.pl/log-000_N50ssa.html
http://vaglogi.pl/log-001_Ge979ZR.html
http://vaglogi.pl/log-003_8gwtE0h.html
http://vaglogi.pl/log-004_5Y50kz.html
http://vaglogi.pl/log-007_Hoa3VR.html
http://vaglogi.pl/log-008_k02Z4q3.html
http://vaglogi.pl/log-013_wOpGPM.html
Dynamiczne:
http://vaglogi.pl/log-000_fmWg8u.html
http://vaglogi.pl/log-000_R9N1cx.html
http://vaglogi.pl/log-001_CiEX08l.html
http://vaglogi.pl/log-003_DmT9Jjh.html
http://vaglogi.pl/log-004_u2izqjp.html
http://vaglogi.pl/log-008_0GI1r0.html
http://vaglogi.pl/log-010_a8kr99.html
http://vaglogi.pl/log-011_ZsE2Eg.html

Silnik to AGR. Problem jest taki ze silnik jest mocno zmulony.Podczas jazdy szarpie,jakby na sekundy odzyskiwał power ,ale zaraz go znów muli. Po odpieciu przepływomierza jest ok.Szarpanie nie występuję ale moc też nie taka jak być powinna.
Komp pokazuje bład 552 czujnika temp ,a po zrobieniu logów i przeciągnieciu silnika wyskoczył dodatkowo błąd 553 przepływomierza
Dynamiczne grupy 000 zrobione 2 razy bo przy pierwszej próbie szarpał jak głupi.
Dynamiczne 001 trochę zawaliłem ,bo 3 podejścia połączyłem w jedno ale może coś odczytacie 
Opublikowano
12 godzin temu, Voo napisał:

a po zrobieniu logów i przeciągnieciu silnika wyskoczył dodatkowo błąd 553 przepływomierza

bo przepłwka leży, a błąd 552 to raczej nie czujnik temperatury :P
 

Cytat

 

552 Potencjometr przepływomierza - G19

553 Przepływomierz masowy powietrza - G70

 

No i kąt synchronizacji chyba nie do końca poprawny ale nie jestem przekonany czy robiłeś ro na dobrze rozgrzanym silniku.

Edytowane przez Pieterb

Opublikowano
  • Autor

Wkradła sie mała literówka.Błąd 522 ,czujnika G62. I drugi błąd 553 -G70 .

Wczorajsze logi robiłem z błędem 553 ,bo nie dał sie wykasować .Dzisiaj po skasowaniu są takie logi 

statyczne - http://vaglogi.pl/log-003_VTs250.html

dynamiczne - http://vaglogi.pl/log-003_OM1JmIp.html  Przy tej próbie auto rozpędziło się tylko do 2 tyś 

dynamiczne z odpiętą przepływką http://vaglogi.pl/log-003_90vkd.html

 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.