Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Moja A4 B7 quattro S-line // NOWE FOTKI STRONA 3


eminencja jones

Rekomendowane odpowiedzi

hmm wiesz akurat cisnienie w oponach patrzylem pare dni wczesniej ale on stoi troszke na boku na tym zdieciu to może dlatego...dziś jezdząc po wawie specjalnie jeszcze patrzylem ale wszystko jest ok. Dziekuje, że pokazałeś reszcie, że to nie jest tuning u pana henia tylko ori pakiet od Audi, który troszke odróznia od reszty A4-ek. ( felgi w szarości 18", brak chromu, czarny grill )

w sumie do tej porty w Polsce widziałem tylko jedną A4 z pakietem titanium :-) co masz za wydech, bo na oryginalny nie wygląda;)

wydech jest orginalny tylko same końcówki są ucięte i wstawione troszke szersze i podniesione do góry. Ori byly dla mnie za chude i za nisko osadzone do dość muskularnej bryły tego auta patrząć z tyłu. Kupiłem i załozylem je w takim zakladzie, ktory sie bawi w wydechy sporotwe w Pruszkowie.

Mam pytanko...Widzisz mniej wiecej jak to wyglada bez dystasów...ile mm powinienem dystans kupić? jeden kolega tu na forum dał propozycje 17mm ale obawiam sie, że to za dużo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10mm będzie w sam raz. Audi z poprzedniej strony ma założone 10mm z tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 18" i 8" szerokość. ET mam 35 i jak zapodasz dystans i przekroczysz te ET np. 32 itp. to będzie obcierać, u mnie tak było. Przy ET 35 fele ładnie odstają (przód + tył). Postaraj się "dobić" do Et 35 dystansami w swoich felgach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 18" i 8" szerokość. ET mam 35 i jak zapodasz dystans i przekroczysz te ET np. 32 itp. to będzie obcierać, u mnie tak było. Przy ET 35 fele ładnie odstają (przód + tył). Postaraj się "dobić" do Et 35 dystansami w swoich felgach.

Czyli popierasz to co napisałem, ponieważ te felgi mają ET45 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 18" i 8" szerokość. ET mam 35 i jak zapodasz dystans i przekroczysz te ET np. 32 itp. to będzie obcierać, u mnie tak było. Przy ET 35 fele ładnie odstają (przód + tył). Postaraj się "dobić" do Et 35 dystansami w swoich felgach.

Czyli popierasz to co napisałem, ponieważ te felgi mają ET45 :)

Tak. Popieram w 100 %.

Dajesz dystanse 10 mm i "dobijasz" do ET 35. Felgi ładnie wystają, nic nie obciera. Zaufaj mi przerabiałem to w swoim B7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...