Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Klima sie nie załącza


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Jak w temacie nie działa mi klima.Po próbie włączenia klimy na panelu w lewym dolnym rogu "gwiazdka" zaświeciła sie na może sekunde i zawsze gaśnie, może dodam że w cieniu mam 11 stopni. Podpiełem autko pod VAG i pokazał mi 2 błędy, oba w klimatyzacji. Pierwszy to było coś z klapkami ale niestety go nie zapisałem (po wykasowaniu sie nie pojawił ponownie). A drugi to "00801 Przełącznik wysokiego ciśnienia chłodzącego A/C - F11b". Probowałem go wykasować ale pojawia sie ponownie. Gdzie go znaleść, co wymienić? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kodzie błędu jest "przełącznik wysokiego ciśnienia" a nie niskiego. Po naciśnięciu tego zaworka do napełniania przy chłodnicy ciśnienie było wysokie. Płyn wymieniałem 1,5 roku temu. Jak to by miała być wina małego ciśnienia to ...... miesiąc temu wymieniałem cały rozrząd w warsztacie a jak wiadomo trzeba rozebrać przód auta. Może jakiś młody go rozbierał i rozszczelnił układ albo cos uszkodził

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś mi się wydaje że jest przy chłodnicy....zeontuj prawą przednią lampę i oblukaj sprawę zdejjmij i załóż wtyczkę

i vag kasowanie......może teścik zapodaj

A jak tam wiatrak od klimy działa ?

Pozdrawia

Szycha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale u mnie wogóle sie klima nie załącza. Nie świeci sie gwiazdka na panelu, po naciśnięciu klimy zero reakcji od silnika. Zupełnie żadnej reakcji auta na próbę włączenia klimy. Jutro sprubuje porozpinać te kostki, zlokalizować ten przełącznik wysokiego ciśnienia i zobaczymy czy ten błąd zniknie bo jak na razie nie pozwala odpalić klimy[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 14:45_________________________________________________Klima juz działa. Po zdjeciu przedniego zderzaka okazało sie że w warsztacie nie podłączyli mi jednej wtyczki i to powodowało bład w VAGu "00801 Przełącznik wysokiego ciśnienia chłodzącego A/C - F11b".

Foto

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b52e9673ad6b3f78.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście to Ty SZYCHA naprowadziłeś mnie na ten trop. Nie podejrzewałem że w warsztacie moga zapomnieć o podłączeniu widocznej gołym okiem wtyczki. Po jej wpięciu wszystko działa. Klima chłodzi i wiatrak sie kreci.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...