Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nawiew


auditt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od poand roku jestem posiadaczem A4B5 96r 1.8 b+g i zauważyłem że strasznie długo trzeba czekać na ciepłe powietrze z nawiewu i jak ustawie wysoki nawiew to wypada z niego jakaś gąbka na deskę rozdzielcza wyciągałem nawiewy i czyscilem odkurzaczem tam głębiej też żeby to wciągać aczkolwiek problem nadal występuje. Może ktoś miał podobnie albo ma wiedzę na ten temat i podpowie z góry dziękuję. 

Snapchat-2090367116.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz kolego typowy objaw sypania pianek którymi są oklejone klapy.

Przechodziłem to samo w swojej B5, masz do wytagrania praktycznie całe wnętrze autka począwszy od tunelu środkowego a skończywszy na desce rozdzielczej.

Dopiero wtedy wyciągniesz cały mieszalnik powietrza i będziesz mógł go rozłożyć na części i okleic na nowo klapy. Polecam wszystkie ostre krawędzie odlewu plastiku zmatowić drobnym papierem ściernym i odkleić klapy pianką kauczukową o grubości 3mm. Jest to grubość przeze mnie zmierzona i odpowiednia żeby uszczelnić kanały mieszalnika a tym samym nie wyjść poza zakres nastaw podstawowych (pozycje silniczków) 

Jak będzie trzeba to podeślę Ci screeny z etki jak wyglada mieszalnik w częściach.

Jedno foto jak wygląda wnętrze autka po rozebraniu a drugie sypiące się pianki

-1783169083.0.jpg

Snapchat-438779924.jpg

Edit: dodrzucam link ze sklepu w którym kupowałem piankę: 

WWW.BITMAT.PL

Samoprzylepna pianka gumowa Grubość: 3mm Wymiar: 25x100 cm z rolki Producent: Bitmat

 

Super kontakt mailowy jeśli chodzi o wszelkie pytania nawet przy nietypowych zastosowaniach ich mat. Gorąco polecam! 

Edytowane przez Hezen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...