Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Gdzie jest czujnik poziomu paliwa (avant) ?


zibi66

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,przeszukalem na forum ale nie znalazlem,chodzi o to jak mozna dostac sie do czujnika poziomu paliwa w B6 AVANT ? Pod tylnym siedziskiem mam 2 pokrywki ale pod nimi nic nie ma. :mysli: Prosze o jakies wskazowki,z gory piekne dzieki. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,przeszukalem na forum ale nie znalazlem,chodzi o to jak mozna dostac sie do czujnika poziomu paliwa w B6 AVANT ? Pod tylnym siedziskiem mam 2 pokrywki ale pod nimi nic nie ma. :mysli: Prosze o jakies wskazowki,z gory piekne dzieki. :hi:

Witam, ja przerabiałem temat wymiany czujnika poziomu paliwa w swoim aucie Audi A4 Avant. Czujnik poziomu paliwa w Avancie znajduje się w bagażniku, żeby dostać się do niego musisz rozebrać boki tapicerki ewentualnie jeden (boczki są na metalowych zatrzaskach także trzeba użyć trochę siły żeby je zdemontować), odkręcić półkę tą przykrywającą komorę gdzie znajduję się koło zapasowe lub narzędzia. Następnie musisz odkręcić czarną plastikową osłonę która przykrywa blachę naszych aut i jak to wszystko rozbierzesz zobaczysz w okolicy oparć tylnych siedzeń czarny dekiel identyczny jak te 2 pod siedziskiem tylnej kanapy, odkręcasz go i czujnik poziomu paliwa jest twój :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za instrukcje,od razu wziąłem sie do pracy i porozbierałem co trzeba i wreszcie znalazłem ten czujnik tam gdzie opisaliscie :good:.Po wyjeciu go okazało sie,ze pływak sie zawiesił i przez to miałem złe wskazania na liczniku :thumbdown: Teraz juz jest wszystko w porządku.Dzieki za info a temat mozna chyba zamknac :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...