Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi a4 b6 - Problem z wspomaganiem.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,
Mam taki problem z wspomaganiem, otóż działa, ale nie jak powinno. Wymieniłem starą pompę, która buczała na inną używkę i teraz nie buczy,ale wspomaganie działa w zasadzie tak samo. Przy skręcaniu trzeba się wsłuchać,ale pompę bardzo delikatnie słychać jak skręcę kierownicę chociaż o 5 stopni. W zbiorniczku ten płyn bulgocze, czy to jest normalne (filmik)?
Dodam że wlewałem płyn ori jak i febi. Za czasów starej pompy wszystko było na dole bardzo mokre i chyba troszkę puszczała, a teraz przez jeden dzień nie potrafię zweryfikować czy coś płynu ubyło. Nie wiem już co robić, wspomaganie działa,ale tak na 60-70%.

Opublikowano
39 minut temu, Browiec napisał:

Witam,
Mam taki problem z wspomaganiem, otóż działa, ale nie jak powinno. Wymieniłem starą pompę, która buczała na inną używkę i teraz nie buczy,ale wspomaganie działa w zasadzie tak samo. Przy skręcaniu trzeba się wsłuchać,ale pompę bardzo delikatnie słychać jak skręcę kierownicę chociaż o 5 stopni. W zbiorniczku ten płyn bulgocze, czy to jest normalne (filmik)?
Dodam że wlewałem płyn ori jak i febi. Za czasów starej pompy wszystko było na dole bardzo mokre i chyba troszkę puszczała, a teraz przez jeden dzień nie potrafię zweryfikować czy coś płynu ubyło. Nie wiem już co robić, wspomaganie działa,ale tak na 60-70%.

Witaj kolego , 

U mnie to samo , tj wspomaganie działa ciężko. Autem jeździ się nie komfortowo.

Jak mokro pod autem to znaczy ,że magiel puszcza na uszczelniaczach.

Kupiłem dziś nową pompę ZF i w czwartek lecę na regenerację maglownicy. 

Układ wspomagania AUDI jest przystosowany do oleju Mineralnego i to też może być powodem nieprawidłowego działania układu jeśli zalałeś inny olej niż ten zalecany. 

Na korku masz nr rekomendowanego oleju. 

Generalnie remont układu wspomagania będzie mnie kosztował jakieś 1200 zł 

 

 

Opublikowano
  • Autor

Ile będziesz płacił za regenerację maglownicy z robotą ?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

dolączam sie do tematu, w zeszlym roku wymienilem pompę na używaną ori, zalany nowy olej, ostatnio kierownica zaczela chodzić ciężko na zimnym silniku, trzeba przejechac kilkaset metrów pokrecić w lewo-prawo dopiero przeciążenie odpuszcza,  w międzyczasie slychac puknięcia, strzały przy kręceniu, olej ma ciemną barwę, pytanie do Was czy pompa wysiadła i się wyciera stąd olej ma taką barwę czy maglownica bardziej do regeneracji/wymiany czy też i pompa i maglownica do "zrobienia" ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.