-
Kowalmarcinek obserwuje zawartość Nowicjusz - wątek powitalny , Halo Warszawa - potrzebuję zczytać pin Immo , [ALL B7] Multitronic + łopatki i 7 innych
-
Halo Warszawa - potrzebuję zczytać pin Immo
Hej , Jest ktoś z Warszawy kto dysponuje sprzetem aby wczytać mi pin Immo ? Potrzebuje dopisać kluczyk .
-
Koito Bi-LED a kontrola żarówek
Czemu sprzedajesz ? Znalazłeś lepsze rozwiązanie ?
-
[ALL B7] Multitronic + łopatki
mam moduł z b7 z końcówką Q i taśmę 12 pin , wystarczy? kierownica z S4 b8 przedlift ?
-
[ALL B7] Multitronic + łopatki
Da się zrobić łopatki w tiptronicu w audi b6 ?
-
Montaż bluetooth audi rns-e audi navigations plus
Czyli nie udało się ogarnąć?
-
Koito Bi-LED a kontrola żarówek
A jak się sprawa ma W B6 ? tez takie rezystory czy obejdzie się bez nich ?
-
Wybierak multitronic
Tak , problem z płytką drukowaną , jej połączeniem lub uszkodzeniem :-)
-
drgania na wolnych obrotach
napisz czy po wymianie sterownika silnika drgania ustały na długo?
-
Wypadanie zapłonu i migający check
powiedzieli mi ,że dla mojego auta nie ma akcji serwisowych?
-
Audi a4 b6 - Problem z wspomaganiem.
Witaj kolego , U mnie to samo , tj wspomaganie działa ciężko. Autem jeździ się nie komfortowo. Jak mokro pod autem to znaczy ,że magiel puszcza na uszczelniaczach. Kupiłem dziś nową pompę ZF i w czwartek lecę na regenerację maglownicy. Układ wspomagania AUDI jest przystosowany do oleju Mineralnego i to też może być powodem nieprawidłowego działania układu jeśli zalałeś inny olej niż ten zalecany. Na korku masz nr rekomendowanego oleju. Generalnie remont układu wspomagania będzie mnie kosztował jakieś 1200 zł
-
Wypadanie zapłonu i migający check
Kuba a jak sprawdzić czy moj ASN podlega akcji serwisowej ?
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Dziękuje !
-
Kowalmarcinek zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Witam , poproszę o rozkodowanie Vinu WAUZZZ8E33A376219
-
Nowicjusz - wątek powitalny
-
Stuki podczas ruszania kierownicą
Panowie a czy w tej maglownicy jest kompensator luzu ? jesli tak to na pewno jest nie ustawiony ...