Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Jak ustawic preferencje odbioru fal radiowych FM w navi RNS-E


HiRide

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatniorestowalem ustawienia navi i teraz mam problemy z odbiorem stacji-tam gdzie wczesniej graly teraz w ogole ich nie lapie.

Prosze kogos kto ma rns-e o napisanie jak mam ustawic rns-e zeby to dzialalo....ponizej wklejam fotki menu w ktorym mozna zmienic preferencje odbioru

9df4dbf76c2ba485.jpg

089734bd9f0e461d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HiRide - a ja mam pytanie troszkę z innej beczki. Możesz u siebie wyłączyć ten szit GALA ??? Ja próbuje u siebie z poziomu menu, które masz na fotce i nic sie nie zmieniło..No comment poprostu jak się puszczę po kostce we Wrocku :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HiRide - a ja mam pytanie troszkę z innej beczki. Możesz u siebie wyłączyć ten szit GALA ??? Ja próbuje u siebie z poziomu menu, które masz na fotce i nic sie nie zmieniło..No comment poprostu jak się puszczę po kostce we Wrocku :thumbdown:

Widzisz pytam o jedno bo potrzebuje z tym pomocy a ty mi z innej beczki.Bede wiedzial jak ustawic radio to sprawdze odrazu czy moge wylaczyc gale :) jesli potrafisz robic zrzuty ekranu na karte sd ktora jest w rns-e to zrob i wrzuc z laski swojej zrzuty takich ekranow jak moje :) ( to nie sa fotki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HiRide - fotka, zrzut - jeden grzyb :> - ważne, że coś widać. Sprawdzałem u siebie niestety be screen'ów - mam dokładnie to samo co u Ciebie, z jedną różnicą - SCAN CHANGE mam ustawione na on, a nie jak u Ciebie na off. Fakt, że stacje odbiera normalnie, ale często też zanikają. Jak chcesz podeślę Ci na maila instrukcję polską, to sobei poczytasz (chyba że juz masz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HiRide - fotka, zrzut - jeden grzyb :> - ważne, że coś widać. Sprawdzałem u siebie niestety be screen'ów - mam dokładnie to samo co u Ciebie, z jedną różnicą - SCAN CHANGE mam ustawione na on, a nie jak u Ciebie na off. Fakt, że stacje odbiera normalnie, ale często też zanikają. Jak chcesz podeślę Ci na maila instrukcję polską, to sobei poczytasz (chyba że juz masz)

ok a sprawdzales jakie masz ustawienia w trybie serwisowym ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zapodaj te dane.Ty masz boss u siebie ?Ja mam i chyba gali wylaczyc sie nie da bo jak wiesz boss ma inny system-mierzy chalas wewnatrz samochodu i wedlug tego podglasnia radio.Tyle ze nie wiem gdzie sa te mikrofony ktore wykonuja pomiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...