Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Naprawa tapicerki fotela- alcantara


tomek3815

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dziurawą alcantarę na siedzisku fotela kierowcy, dostać taki fotel w dobrym stanie oczywiście graniczy z cudem więc pogmerałem i znalazłem taką ofertę

ALLEGRO.PL

Kup teraz z Białystok - TKANINA SAMOCHODOWA NA TAPICERKĘ FOTELE ALCANTARA, na...

 

Mam plan poprostu wymienić wytarty kawałek, ktoś już to robił? Może  ktoś poleci inne źródło gdzie mozna kupic odpowiedni materiał by nie różnił się od ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w poprzednim samochodzie naprawiana alcantarę, tzn. już taki kupiłem i o ile w pochmurne dni "jakoś" to wyglądało, to w słoneczne dni było widać dość znaczną różnice. Z tym materiałem musisz trafić na kogoś kto dokonywał takiego przeszczepu.

W obecnym też miałem alcantarę, rozerwałem przypadkiem siedzisko kierowcy, pojechałem do tapicera, popatrzył i mówi: "ciężko będzie dobrać coś żeby było (prawie) idealnie", cena jaką usłyszałem była też zaporowa bo rozebranie fotela z full elektryka zajmuje więcej czasu jak naleśnika. Szukałem siedziska, całego fotela, nic sensownego. Kupiłem od anglika komplet siedzeń skóra speed przełożyłem poszycia samemu i jest git.

Swoje poszycia skóra alcantara mam jeszcze na sprzedaż, poza poszyciami siedziska pasażera i rozerwanym kierowcy, które sprzedałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumam, myślałem jeszcze żeby kupić poszycie oparcia albo kanapy i użyć materiału z tamtych elementów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że jest do wykonania, ale będzie też trochę zabawy. Na przeszyciach są listwy plastikowe którymi przypina się poszycie do pianki, p&p to to nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...