Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie działająca zapalniczka, świecące się światło w kabinie oraz przypadające światła zegarów i całego podswietlenia


Jakubb01

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam audi 1.9 110 w kombi napotkał mnie problem przyciemniających się świateł całego kokpitu (zegary, podświetlenie przycisków  itd.) W dodatku czasami po wyjęciu kluczyka ze stacyjki zapala mi się światło w środku i jedynym sposobem by to wyłączyć  jest zamknięcie samochodu, na domiar tego, gdy po 15 min chciałem skorzystać z zapalniczki ta po prostu  przestała działać, jakiś pomysł jaki może być powód?

Edytowane przez Jakubb01
Poprawienie błędów i korekta pytania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzupełnij profil. Nie wiadomo jaki rocznik itd.

Jakie masz zegary (najlepiej załącz foto)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.12.2020 o 08:00, Jakubb01 napisał:

na domiar tego, gdy po 15 min chciałem skorzystać z zapalniczki ta po prostu  przestała działać, jakiś pomysł jaki może być powód?

Fabrycznie zapalniczka na stałe jest podłączona do zasilania. Sprawdź wtyczkę. Ewentualnie samo gniazdo.

W dniu 18.12.2020 o 08:00, Jakubb01 napisał:

napotkał mnie problem przyciemniających się świateł całego kokpitu (zegary, podświetlenie przycisków  itd.)

Próbowałeś pokręcić potencjometrem w liczniku od regulacji podświetlenia?

W dniu 18.12.2020 o 08:00, Jakubb01 napisał:

W dodatku czasami po wyjęciu kluczyka ze stacyjki zapala mi się światło w środku i jedynym sposobem by to wyłączyć  jest zamknięcie samochodu

Tu może być problem z pompką centralnego. Jesteś pewien że po minucie światło samo nie gaśnie?

Edytowane przez Fazii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...