Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi a4 b7 1.8t bfb falujące obroty i utrata zapłonu


byqu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dziś jeździłem autem, dotychczas nie było problemu a wracając do domu poczułem utratę mocy i jakby gubił zapłon. Zaczął mrugać check. Kiedy się zatrzymałem wszytsko ustało i silnik zaczął pracować normalnie. Wcześniej po odpaleniu delikatnie falowały obroty między 800-900. Błędów brak. Obstawiam cewkę bo świece były robione po zakupie, nie przejechane nawet 3000km. Brak gazu w aucie. Jedyny problem to ostatnio czasem pali się trakcja, ABS i poziomowanie świateł. Sytuacja o tyle dziwna że raz się pali raz odpalam i wszytsko w normie. Podpowiecie coś? Zarówno przy tym wypadaniu zapłonu, póki co obserwować? Co zrobić z tym absem, wychodzi czujnik lewy tył. Może się kończyć i stąd czasem świeci czasem nie? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź dla potomnych, nic z elektryką się na szczęście nie porobiło chociaż podejrzewałem że może coś z wiązką cewek. Przy podłączeniu taniego komputerka z alie nie wychodził żaden błąd ponieważ check się nie palił ale po podłączeniu porządnego komputera wyszedł błąd zapłonu na drugim cylindrze, po podniebieniu cewek miejscami wyszedł inny cylinder. Nowa cewka beru i wszytsko działa jak należy, temat do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...