Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czujniki z tyłu silnika


Wariacikmaly

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie wiem czy dobrze trafiłem z tematem ale mam pytanie odnośnie dwóch czujników za silnikiem jestem zielony co do tego ale czytałem sobie o nich troche i się każdy różni jakoś że albo jest 1-4pin lub 2-po 2 piny natomiast u mnie jest na to wychodzi na 2 piny po 2 czujniki natomiast mam 1 podłączony a drugi tak jakby sobie aby był żadne przewody do niego nie idą 

Załączam zdj co dokładnego wyobrażenia 

 

IMG_20201228_121008.jpg

IMG_20201228_120932.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to masz dobrze podpięte, 1 czujnik 4-pinowy, drugi może ktoś po prostu wsadził żeby zatkać dziurę w tym króćcu bo tam powinna być zaślepka

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje bo tak aby sądziłem że może być coś po prostu zostawione i tyle skoro jest git 

A chciałbym aby się zapytać z innej beczki jakie świece i przewody kupywaliscie do silnika bo u mnie jak kupiłem samochód  tak nie sprawdzane i więc lepiej by było zajrzeć i wymienić bo nie wiadomo ile chodzi i też potrafi przerywać czasem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świece u siebie stosuje tylko i wyłącznie NGK BKUR6ET-10. Co do przewodów to niestety na temat nowych się nie wypowiem, u mnie padł jeden ale miałem już kupioną drugą ori cewke z kablami na zapas więc przełożyłem tylko tamten ori kabel i hula na razie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...