Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wymiana kierownicy a4 b5


adrianekxxxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam audi a4 b5 1.9 tdi (afn) 110km kombi z 1996 r. Kierownica wygląda tak jak na zdjęciu i moje pytanie wygląda następująco od jakiego modelu bedzię pasować kierownica do mojej audi?? i jak nazywa się te urządzenie na drugim zdjęcie ze środka zaraz za kierownicą 

18010115_1511883968869982_6504234909337288214_n.jpg.df0fff158a622d1bf6715cf5734d3727.jpg

kierownica-wraz-z-tasma-audi-a4-b5-ladny-stan.jpg

 

*Pierwsze to należy się przywitać w odpowiednim dziale, a potem szukać pomocy.->Nowicjusz
Zapraszam również tu ->Regulamin
Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Manuale - DIY - zrób to sam - W tym dziale znajdziesz poradniki, dzięki którym sam dokonasz napraw lub modyfikacji w swoim aucie." - temat przeniesiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co znajduje się zaraz za kierownicą to zwijak, taśma kierownicy(?). Swojego czasu sam przymierzałem się do wymiany kierownicy w swojej audi, nota bene z tego samego rocznika. Jeśli dobrze pamiętam, kierownica która pasuje Plug&Play do tego rocznika to ta trójramienna w wersji sline, która posiada mały wieloklin. Żeby wymienić kierownice na tą poliftową wymagana jest wymiana taśmy oraz większy wieloklin. Jeśli się mylę niech ktoś z kolegów tutaj mnie poprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...