Treść opublikowana przez adrianekxxxx
-
Błąd braku ciśnienia oleju w Audi A4 B6 1.9 TDI
uwalony licznik na stole nawet nie wyrzuca błędu o braku ciśnienia oleju na pinie 16 nawet jeśli doda się masę
-
Błąd braku ciśnienia oleju w Audi A4 B6 1.9 TDI
Przekładałem od drugiej b6 nawet czujnik ori i tak samo
-
Błąd braku ciśnienia oleju w Audi A4 B6 1.9 TDI
Czujnik z topran na jałowym 0.7 przy 2 tys okolice 2 bar a przy pełnym wciśnięciu 6.5 nie tam nie zagladałem pompa oleju jest druga założona intercooler wyczyszczony
-
Błąd braku ciśnienia oleju w Audi A4 B6 1.9 TDI
Witam mam problem z a4 b6 1.9 awx mianowicie rozwaliło mi się turbo i silnik lekko się rozbiegał ale udało się go zdusić przed wystawieniem kopyta i tak czyszczenie sprawdzenie pompy oleju panewek i wszystko bajka ale kiedy odpaliłem auto i przekroczyłem 2000 obr wali błędem na liczniku wiec podłączyłem manometr i ciśnienie tez jest w porządku nowy czujnik tez nic to nie dało nawet próbowałem samemu zasymulować brak ciśnienia oleju czyli plus od czujnika do silnika na odpalonym i nic napienicie jakie jest to 13.7v ma ktoś jakąś rade gdzie dalej szukać ??
-
Problem z ładowaniem w Audi A4 B6 1.9 TDI
Tu akurat sie nie zgodzę bo te nowe chinole to sa do wywalenia tak jak te rozruszniki as
-
Problem z ładowaniem w Audi A4 B6 1.9 TDI
Tak
-
Telepanie Audi A4 B6 1.9TDI przy ruszaniu
Problem rozwiązany pęknięta sprężyna w dwumasie
-
Problem z ładowaniem w Audi A4 B6 1.9 TDI
Witam mam taki problem ze od jakiegoś czasu skacze mi prądy ładowania w auci mianowicie w środku skacze miedzy 11.9 a 13.2 tak zaczęło sie robic od tygodnia +/- ale przed tym zawsze było minimum 13.9 a 14.2 dodam tyle alternator zregenerowany na ori częściach bosch nowe szczotki konuntator i regulator jakies 20tys km temu a pod maską ładowanie w okolicach 14.4/14.6 nie wiem gdzie szukać bo pod maską jest git masa i plus ma ktos jakiś pomysł?
-
Zmiana pompowtryskiwaczy z BA na AL w Audi A4 B6 1.9 TDI
wydaje mi się ze nie każdy oring posmarowany dokładnie wyczyszczone gniazdo dokręcone na 12 nt i 270 stopni każdy wymiar prawidłowo Cylinder 1 Cylinder 2 Cylinder 3 Cylinder 4 333mm 245mm 153.6mm 65.4mm wałki 20 nt 90stopni wtrysk wciśnięty na maxa i cofnięty o 180 stopni nie pierwszy raz montuje pompo wtryski i nigdy nie zdążyło się ze nie działało
-
Zmiana pompowtryskiwaczy z BA na AL w Audi A4 B6 1.9 TDI
Witam mam problem ze swoją b6 1.9 awx Mianowicie poprzednie pom po wtryski z końcówką BA Po montażu pompowtryskiwacze z końcówką Al auto chodzi jak traktor dźwięk dochodzący silnika brzmi jak obrócona Panewka do tego mogę porównać po podłączeniu vcdsa w bloku 13 korekty wszystkie po 3mg na knale 23 same zera Moje pytanie brzmi czy trzeba przerabiać mapę czy to jest usterka wtryskiwaczy dodam że Jeździły do końca
-
Telepanie Audi A4 B6 1.9TDI przy ruszaniu
witam dopiero teraz znalazłem czas by zająć się swoim autem powiem tyle powrót do mapy ori nic nie zmienia wiec dodaje logi statyczne i dynamiczne kałał 4 dynamiczny .CSV kałał 13 dynamiczny .CSV kałał 23 dynamiczny .CSV kałał 1 dynamiczny .CSV LOG-01-004-013-023 statyczny .CSV
-
Telepanie Audi A4 B6 1.9TDI przy ruszaniu
Od tamtego roku a mape robiona przez vk speedlab Nie moge pow ze jest zle ale zaczne od mapy
-
Telepanie Audi A4 B6 1.9TDI przy ruszaniu
kanał 4,13,23 ?
-
Telepanie Audi A4 B6 1.9TDI przy ruszaniu
na 5 biegu nic listwę zmieniałem plus zagoiłem lekko piny do cewki juz mam brak pomysłów chyba ze wrócę do ori mapy bo aktualnie mam okolice 200 hp
-
Telepanie Audi A4 B6 1.9TDI przy ruszaniu
Witam mam problem z swoją b6 mianowicie podczas ruszania telepie całym autem jak utrzymam 1800 obr/min nic poniżej telepie dodam ze cały silnik wyremontowany wtryski ok poduszki silnika skrzyni mahle wymienione dwusama kpl luk wymieniona pół ośie tak samo i dodam ze nie ma drgania na pedale sprzęgła i juz nie wiem gdzie szukać przyczyny
-
Przestała chłodzić klimatyzacja w A4 B6
-
Przestała chłodzić klimatyzacja w A4 B6
Nic
-
Przestała chłodzić klimatyzacja w A4 B6
Witam z dnia na dzień przestała chłodzić klima w układzie na vcds widzi 5 barów ale nie chłodzi również nic nie startuje tak jak wentylator czy chłodnica robi się gorąco nic nie wiem gdzie szukać przyczyny w samej pompie ?
-
Wyłączenie komunikatu spalonej żarówki na Fis w A4 B5
Działa dziękuje
-
Wyłączenie komunikatu spalonej żarówki na Fis w A4 B5
Mam żółtą i niebieską licznik o nr 8d0919033f
-
Wyłączenie komunikatu spalonej żarówki na Fis w A4 B5
Witam mam pytanko czy da radę wyłączyć komunikat spalonej żarówki w a4 b5 kodowaniem ??? a jeśli nie to wymiana modułu tylko o jakich nr bo w tej b5 jest strasznie na modzone w instalacji plus są zamontowane ledy
-
Jaka sprężarka klimatyzacji do A4 B6 1.9TDI?
Witam ostatnio zatarł mi się sprężarka od klimatyzacji i problem polega na tym że nie mogę znaleźć takiej samej o tych samych numerach Moje pytanie brzmi jaka mogłaby podejść
-
Wymiana silnika 1.6 w A4 B5
Witam zastanawiam się nad zakupem silnika od Passata 1.6 ahl Na kolektorze aluminiowe w b5 tez 1.6 ahl Tylko na kolektorze plastikowym czy to jest jakaś różnica czy mogę brać na spokojnie
-
Po wymianie modułu świateł w A4 B6, auto straciło moc i mrugają świece żarowe
Witam dziś wymieniłem moduł świateł z 8e0907279e na 8e0907279n z b7 sprzedawca mówił ze będzie pasować i auto po montażu zaczęło trąbić i nie działy światła wiec postanowiłem wsadzić 279e spowrotem ale auto straciło moc i wyrzuciło mi takie błedy Jak na zdjęciu podmieniłem sterownik i tez tę błędy wracają zamawiać juz czujnik wałka i n75 ?
-
Montaż funkcji dojścia do domu w a4 b6 z b7
Witam zakupiłem (MODUŁ STEROWNIK ŚWIATEŁ AUDI A4 B6 B7 8E0907279N) i PRZEŁĄCZNIK regulacji ŚWIATEŁ 8E1919094A i mam pytanie na co zwrócić uwagę podczas montażu? kodowanie najmilejszy problem