Treść opublikowana przez adrianekxxxx
-
Połącznie instalacji do czujnika zapięcia pasów a4 b6 1.9 awx 2002r
witam zakupiłem nie dawno od b7 zamki pasów z czujnikami moje pytanie brzmi czy ktoś montował od podstaw kable do tego gadżetu w instalacji dodam ze pod fotelem mam tylko wtyczkę od poduszki!
-
Launch control na pedał sprzęgła w 1.9 tdi awx
Witam, mam pytanie bo ostatnio zrobiłem sobie agro tuning w postaci launch control w b6 na sterowniku edc 15 i chciał bym żeby launch aktywował się dopiero po wciśnięciu pedału ktoś się z tym bawił?
-
Nie działa klimatyzacja a4 b6 1.9 tdi 130 km awx
tak była sprawdzona bodajże było 4 bary
-
Nie działa klimatyzacja a4 b6 1.9 tdi 130 km awx
Witam nie cały rok temu naprawiłem klimatyzacje w swojej audi teraz po zimie nie działa. zacząłem sprawdzać napięcie na cewce od kompresora 7.3 V lecz jak zrobię na krótko to cewka działa w vcds zero błędów ktoś pomorze co mam dalej zrobić?
-
Słabo zbiera się powyżej 150 km/h
instalacja udała się samochód jeździ nawet nie dymi a silnik był rozgrzany wiec nie jest zbyt szkodliwy dla turbo i wtrysków ?
-
Słabo zbiera się powyżej 150 km/h
aktualnie mam ciężki miesiąc u muszę kontrolować wydatki w najbliższym czasie mapa będzie zrobiona u Kivi Racing Factory ale na razie muszę jakoś mieć czym jeździć
-
Słabo zbiera się powyżej 150 km/h
a ten soft panowie będzie git ? 170 km.bin
-
Słabo zbiera się powyżej 150 km/h
Wielkie dzięki chłopie właśnie miałem pisać dziś ze leci mi paliwo z wydechu teraz wiem na czy stoję jeszcze mam małe pytanie czy mapa od passata b5 130 km z ecu 038906019GS SG1487 będzie pasować do mojego 038906019jq? Bo dorwałem od kolegi softa daje link czy raczej dać sobie spokój i dać +/- 600 zł za profesjonalną mapę ?? Passat 1,9 TDI AWX 179 HP.bin
-
Słabo zbiera się powyżej 150 km/h
witam juz posiadam mpps v13 i o to wsad ecu 038906019JQ-SG 15701.Bin
-
Słabo zbiera się powyżej 150 km/h
no tak a jak mógł bym wgrać inną mapę w sensie dopracowaną przez jaki interfejs
-
Słabo zbiera się powyżej 150 km/h
TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM grupa 1 i 4
-
Słabo zbiera się powyżej 150 km/h
TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM grupa 3 i 11
-
Słabo zbiera się powyżej 150 km/h
nie ma
-
Słabo zbiera się powyżej 150 km/h
TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM tu są logi nowego ecu 170km 410nm
-
Słabo zbiera się powyżej 150 km/h
nie wiem ale zamówiłem ecu 170 km bez imo i zobaczymy co będzie będę informował!!
-
Słabo zbiera się powyżej 150 km/h
Na ecu jest aby błąd aby od poduszki silnika n145 bodajże tylko tyle, auto nie kopci jedynie dziwny dźwięk jest w niej tak jakby coś tarło jak da sie w palnik
-
Słabo zbiera się powyżej 150 km/h
Chłopy co mam zrobić czy darować sobie to i dać fachowcu auto?
-
Słabo zbiera się powyżej 150 km/h
Zamieniałem cały filtr kombinowałem na wszystkie sposoby z filtrem przewód od odmy jest nowy i szczelny sprawdzałem go
-
Słabo zbiera się powyżej 150 km/h
bosch
-
Słabo zbiera się powyżej 150 km/h
proszę a tu taj logi tej nowej TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM
-
Słabo zbiera się powyżej 150 km/h
Nowa przepływka nic nie dała
-
Słabo zbiera się powyżej 150 km/h
czekam na nową
-
Słabo zbiera się powyżej 150 km/h
tak
-
Słabo zbiera się powyżej 150 km/h
TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM teraz dobrze
-
Słabo zbiera się powyżej 150 km/h
proszę logi grupy 003 i 008 TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM