Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adrianekxxxx

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adrianekxxxx

  1. takie coś ? bo ma dwa WZMACNIACZ-SEPARATOR-ANTENOWY-VW-Seat-Skoda-Audi.jfif SEPARATOR-ANTENOWY-FAKRA-x2-DIN-PROSTY-VW-SKODA.jfif
  2. Witam posiadam problem z radiem przed zakupem było wsadzone jakieś radio pioneera ale jakiś inteligent połączył obie anteny w jedną aktualnie posiadam pionerra dvh-s4000bt i radio działa aby na postoju i to bardzo słabo.
  3. Na której grupie jest przepławka dodam ze zmieniałem prczepływkę od kolegi o tych samych numerach i nic nie pomogło. A również dodam ze auto stało około 4 lat aby było dopalane raz w miesiącu. Może być wina pedału gazu ?
  4. Witam, mam problem z moim samochodem chodzi o to ze zauważyłem ze moje audi słabo reaguje na gaz raz do czasu reaguje normalnie ale zszywacz strasznie słabo reaguje gaz do podłogi a tu ledwo 2500obr a nie raz zaskoczy i wskoczy na 3500 ktoś jakieś pomysły ??
  5. No ci powiem ze mnie zagoiłeś zwracam honor teraz sie udam ponownie na stacje
  6. No dobra sprawdzę ale widzę ze około 500 zł komplet
  7. No i co mi to da skoro nie cały tydzień temu robiłem przegląd i wysztko było dobrze
  8. Witam, posiadam dość nie typowy problem w swoim a4 b6. W samochodzie zauważyłem przy prostej jeździe kierownicą ustawia się lekko w lewo to dość dziwne ponieważ maglownica nie ma zbyt dużych luzów i nie wyje przy mocym skręcie lecz lekko coś stuka. drążki są dobre geometria również. Czy to będzie wymiana maglownicy? Dodam ze kierownica nie była zdejmowana
  9. korzystałem z tego schematu przy montażu
  10. właśnie nie nic nie ruszałem przy sztandze, mogłem samą rozbiórką przestawić?
  11. pojechałem sprawdzić błędy i chciałem by licznik był w języku angielskim
  12. Witam byłem u mechanika i chyba mechanik zrobił mi pranka bo mam połowę baku i ciągle świeci się rezerwa posiadam interfejs USB VAG KKL i vcds lite moze ktoś mi pomóc w usunięciu tego ? nie mam ochoty znów tam jechać bo będzie jeszcze gorzej
  13. nie mam takich przyrządów
  14. Witam, przychodzę z dość nie typowym problemy mianowicie w mojej a4 b6 avant turbo zaczyna działać tak przy 2400rpm pierwsza myśl uszkodzone przewody od podciśnienia lecz po sprawdzeniu i po ponowym złożeniu znów nic pojechałem do znajomego co ma a4 b6 tylko 101 km sprawdzamy zawory n75, n18 i n239 lezc nic się nie zmieniło sprawdzaliśmy map sensor o tych samych numerach i przepływkę też nic dodam ze turbina była wyjęta z samochodu przeze mnie i na moje nie szczęści i nie uwagę nalało się na nią paliwo z mieszanką wiec postanowiłem je rozkręcić i wyczyścić udało się turbina po montażu działa normalnie tak jak przed tem nic nie puka trze itp. Koleja próba sprawdzenie przewodów dolotowych tez nic nie dało każdy sztywno się trzyma i nie puszcza ciśnienia. Czy lepiej dać sobie spokój z grzebaniem i dać do mechanika który juz dłużej siedzi w tym fachu ja jeszcze się uczę bo zostało mi 1.5 roku do kwalifikacji z mechanika wiec jestem młody i mogłem coś pominąć. Proszę o pomoc??
  15. Witam posiadam a4 b6 avant 130km awx i a4 b5 kombi 110km afn i w mojej b6 wszedła radza do rure i chce to wymienić bedzie pasować od b5 rura intercooler do b6 ???
  16. adrianekxxxx opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam nie dawno zakupiłem audi a4 b6 130 km 1.9 tdi z silnikiem awx lecz padło mi turbo i moje pytanie brzmi tak posiadam a4 b5 110km afn czy ta turbina będzie pasować? szkoda mi kupować nowej skoro w b5 jest po regeneracji i chodzi pięknie zero luzów brak rdzy odziwo na zaworze
  17. termostat był zmieniany przed zimą
  18. tak ciśnienie jest dość wysokie ale nie zawsze. leciutko puszcza ciśnienie
  19. Uszczelka pod głowicą była robiona wiec raczej wątpię
  20. Witam, mam dość duży problem z nagrzewaniem w mojej a4. gdy samochód chodzi sobie spokojnie itp ciepło leci lecz po wyjechaniu lub po dość mocnym przyspieszaniu zaczyna lecieć zimno. -Pierwsza myśl zapowietrzony układ lecz po ponownym odpowietrzeniu (x5) nic się nie zmieniło -wymiana płyn również -Po wymianie nagrzewnicy także (ponieważ pękła)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.