Treść opublikowana przez adrianekxxxx
-
Nie działa radio fm w a4 b6 avant 1.9 131km
takie coś ? bo ma dwa WZMACNIACZ-SEPARATOR-ANTENOWY-VW-Seat-Skoda-Audi.jfif SEPARATOR-ANTENOWY-FAKRA-x2-DIN-PROSTY-VW-SKODA.jfif
-
Nie działa radio fm w a4 b6 avant 1.9 131km
Witam posiadam problem z radiem przed zakupem było wsadzone jakieś radio pioneera ale jakiś inteligent połączył obie anteny w jedną aktualnie posiadam pionerra dvh-s4000bt i radio działa aby na postoju i to bardzo słabo.
-
Audi A4 b6 słaba rekcja na gaz
Na której grupie jest przepławka dodam ze zmieniałem prczepływkę od kolegi o tych samych numerach i nic nie pomogło. A również dodam ze auto stało około 4 lat aby było dopalane raz w miesiącu. Może być wina pedału gazu ?
-
Audi A4 b6 słaba rekcja na gaz
Witam, mam problem z moim samochodem chodzi o to ze zauważyłem ze moje audi słabo reaguje na gaz raz do czasu reaguje normalnie ale zszywacz strasznie słabo reaguje gaz do podłogi a tu ledwo 2500obr a nie raz zaskoczy i wskoczy na 3500 ktoś jakieś pomysły ??
-
Maglownica a4 b6 krzywa kierownica
No ci powiem ze mnie zagoiłeś zwracam honor teraz sie udam ponownie na stacje
-
Maglownica a4 b6 krzywa kierownica
No dobra sprawdzę ale widzę ze około 500 zł komplet
-
Maglownica a4 b6 krzywa kierownica
No i co mi to da skoro nie cały tydzień temu robiłem przegląd i wysztko było dobrze
-
Maglownica a4 b6 krzywa kierownica
Witam, posiadam dość nie typowy problem w swoim a4 b6. W samochodzie zauważyłem przy prostej jeździe kierownicą ustawia się lekko w lewo to dość dziwne ponieważ maglownica nie ma zbyt dużych luzów i nie wyje przy mocym skręcie lecz lekko coś stuka. drążki są dobre geometria również. Czy to będzie wymiana maglownicy? Dodam ze kierownica nie była zdejmowana
-
Kodowanie licznika a4 b6 ciągle świeci się rezerwa
chyba tak miałem wpisane 02303
-
Brak mocy a4 b6 1.9tdi 130km 96kw
-
Brak mocy a4 b6 1.9tdi 130km 96kw
właśnie nie nic nie ruszałem przy sztandze, mogłem samą rozbiórką przestawić?
-
Kodowanie licznika a4 b6 ciągle świeci się rezerwa
zostało włączone ponieważ będę montować
-
Kodowanie licznika a4 b6 ciągle świeci się rezerwa
-
Kodowanie licznika a4 b6 ciągle świeci się rezerwa
gdzie to się znajduję
-
Kodowanie licznika a4 b6 ciągle świeci się rezerwa
pojechałem sprawdzić błędy i chciałem by licznik był w języku angielskim
-
Kodowanie licznika a4 b6 ciągle świeci się rezerwa
Witam byłem u mechanika i chyba mechanik zrobił mi pranka bo mam połowę baku i ciągle świeci się rezerwa posiadam interfejs USB VAG KKL i vcds lite moze ktoś mi pomóc w usunięciu tego ? nie mam ochoty znów tam jechać bo będzie jeszcze gorzej
-
Brak mocy a4 b6 1.9tdi 130km 96kw
nie mam takich przyrządów
-
Brak mocy a4 b6 1.9tdi 130km 96kw
Witam, przychodzę z dość nie typowym problemy mianowicie w mojej a4 b6 avant turbo zaczyna działać tak przy 2400rpm pierwsza myśl uszkodzone przewody od podciśnienia lecz po sprawdzeniu i po ponowym złożeniu znów nic pojechałem do znajomego co ma a4 b6 tylko 101 km sprawdzamy zawory n75, n18 i n239 lezc nic się nie zmieniło sprawdzaliśmy map sensor o tych samych numerach i przepływkę też nic dodam ze turbina była wyjęta z samochodu przeze mnie i na moje nie szczęści i nie uwagę nalało się na nią paliwo z mieszanką wiec postanowiłem je rozkręcić i wyczyścić udało się turbina po montażu działa normalnie tak jak przed tem nic nie puka trze itp. Koleja próba sprawdzenie przewodów dolotowych tez nic nie dało każdy sztywno się trzyma i nie puszcza ciśnienia. Czy lepiej dać sobie spokój z grzebaniem i dać do mechanika który juz dłużej siedzi w tym fachu ja jeszcze się uczę bo zostało mi 1.5 roku do kwalifikacji z mechanika wiec jestem młody i mogłem coś pominąć. Proszę o pomoc??
-
Czy pas przedni intercooler pasuje od b5 do b6
Witam posiadam a4 b6 avant 130km awx i a4 b5 kombi 110km afn i w mojej b6 wszedła radza do rure i chce to wymienić bedzie pasować od b5 rura intercooler do b6 ???
-
a4 b6/a4 b5
Witam nie dawno zakupiłem audi a4 b6 130 km 1.9 tdi z silnikiem awx lecz padło mi turbo i moje pytanie brzmi tak posiadam a4 b5 110km afn czy ta turbina będzie pasować? szkoda mi kupować nowej skoro w b5 jest po regeneracji i chodzi pięknie zero luzów brak rdzy odziwo na zaworze
-
Brak ciepła w trakcje jazdy w audi a4 b5
termostat był zmieniany przed zimą
-
Brak ciepła w trakcje jazdy w audi a4 b5
tak ciśnienie jest dość wysokie ale nie zawsze. leciutko puszcza ciśnienie
-
Brak ciepła w trakcje jazdy w audi a4 b5
Uszczelka pod głowicą była robiona wiec raczej wątpię
-
Brak ciepła w trakcje jazdy w audi a4 b5
- Brak ciepła w trakcje jazdy w audi a4 b5
Witam, mam dość duży problem z nagrzewaniem w mojej a4. gdy samochód chodzi sobie spokojnie itp ciepło leci lecz po wyjechaniu lub po dość mocnym przyspieszaniu zaczyna lecieć zimno. -Pierwsza myśl zapowietrzony układ lecz po ponownym odpowietrzeniu (x5) nic się nie zmieniło -wymiana płyn również -Po wymianie nagrzewnicy także (ponieważ pękła) - Brak ciepła w trakcje jazdy w audi a4 b5