Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A8 D3 4.2 TDI S8 LOOOK in progress By Mordeliuss ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czasem na pare dni, musiałem jeszcze raz rozkleić i nowy klej dać 

Opublikowano

Zacny upgrade :thumbup:

Tak trzymać

Znaczek S8 zostawiasz w grillu ?

 

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, qruku napisał:

Zacny upgrade :thumbup:

Tak trzymać

Znaczek S8 zostawiasz w grillu ?

 

Docelowo wleci quattro. Tylko musze znaleźć drugi bo moj był w srednim stanie odnośnie mocowania. 
Chociaz S8 mi sie podoba i podreśla to z jakiego auta jest przód :grin: 

Opublikowano

Kurła, nie widzialem wcześniej tego tematu..

:wub:A8 D3 :wub:

Gratulacje:hi:

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, Adam87 napisał:

Kurła, nie widzialem wcześniej tego tematu..

:wub:A8 D3 :wub:

Gratulacje:hi:

Zatem zapraszam do obserwowania bo jeszcze sporo roboty przede mna :decayed:

Opublikowano
1 minutę temu, Mordeliuss napisał:

Zatem zapraszam do obserwowania bo jeszcze sporo roboty przede mna :decayed:

Już odrazu kliknięte:wink4:

Będę obserwował, bo jeśli kiedyś miałbym zmieniać b7 to raczej właśnie na A8 D3:guma:

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, Adam87 napisał:

Już odrazu kliknięte:wink4:

Będę obserwował, bo jeśli kiedyś miałbym zmieniać b7 to raczej właśnie na A8 D3:guma:

Ja sie przesiadłem z B8 to mogę powiedzieć że to tak jakbyś przesiadł się z awionetki na boeinga :decayed:  Dla mnie to megaaa zmiana. Ale u mnie auto nie moze byc seryjne wiec leca mody :wink:

Opublikowano

Swoją droga a8 d3 ciężko dorwać w dobrym stanie:mellow:

Opublikowano
35 minut temu, Mordeliuss napisał:

Ja sie przesiadłem z B8 to mogę powiedzieć że to tak jakbyś przesiadł się z awionetki na boeinga :decayed:  Dla mnie to megaaa zmiana. Ale u mnie auto nie moze byc seryjne wiec leca mody :wink:

Właśnie też tego się obawiam, że A8 może być za duże dla małżonki...

Narazie to odległe plany, więc się nie zagłębiam:wink4:

A mody to chyba w każdym aucie muszą być:evil:

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, Tkoczu_ napisał:

Swoją droga a8 d3 ciężko dorwać w dobrym stanie:mellow:

To prawda, dlatego to auto mozna kupic za 20 tys w stanie agonalnym i za 50 czy 60, zalezy od wersji i silnika :facepalm:

3 godziny temu, Adam87 napisał:

Właśnie też tego się obawiam, że A8 może być za duże dla małżonki...

Narazie to odległe plany, więc się nie zagłębiam:wink4:

A mody to chyba w każdym aucie muszą być:evil:

Jak sie przyzwyczai ze trzeba sie wszedzie łamać na 2 razy czy szukac wiekszych miejsc parkingowych to spoko:lol: ja juz mam to za soba i z reguly w normalne luki nawet nie staram sie parkować. No i auto wszedzie wystaje poza miejsce :polew:

Opublikowano
  • Autor

Jako że nie mogłem patrzeć na fakt jak wygląda jedna z lamp po myciu (mocno przyparowała) co raczej nie powinno mieć miejsca ale oddałem auto do mojego znajomego ktory działa z lampami. Niestety dowiedzialem sie o tym już po fakcie jak odebrałem lampy z regeneracji :facepalm:

Dziś o 13:00 dostałem wiadomość w stylu: „przeje**** jest wyciągnąć te lampy tu” :grin:

Trzeba przyznać że A8 to świetne auta ale każda najmniejsza sprawa serwisowa to wyzwanie :polew: dlatego na wiekszość rzexzy oddaje auto komuś bo nie mam czasu rozbierać połowy auta... 

Podrzuce efekty jak auto wróci. :wink:

Przede mna pierwsza długa trasa z A8 w tym tygodniu. Ale trasy po 100-200 km to poezja. 
 

Luty oczywiście miesiącem grubszych modów więc Stay Tuned:embarrassed:

Obiecuje że bedzie poważniej:naughty:

Opublikowano

Jak podjadę na SunCar na Południu to się będę rozglądać, czy gdzieś tam ten krążownik "płynie" po drodze albo cumuje w porcie :decayed:

Edytowane przez rosati

Opublikowano
  • Autor
23 godziny temu, rosati napisał:

Jak podjadę na SunCar na Południu to się będę rozglądać, czy gdzieś tam ten krążownik "płynie" po drodze albo cumuje w porcie :decayed:

No jestem z południa 1 wiec czesto cumuje na SunCar :lol:

Opublikowano

Fura sztos , pomyśl nad końcówkami wydechu bo very skromne są. B)

Opublikowano
6 minut temu, dekiel 13 napisał:

Fura sztos , pomyśl nad końcówkami wydechu bo very skromne są. B)

Kierownik specjalnie nie rusza żeby  pozory sprawiać :grin:

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, dekiel 13 napisał:

Fura sztos , pomyśl nad końcówkami wydechu bo very skromne są. B)

Tu oczywiście nic nie zdradzam ale pracuje nad tym ciut na grubo :decayed:

Mój kolega uporał się z problemem lamp. Poprzednia firma zrobiła sporą fuszere :angry:

 EJ zdjęcie z realizacji już na nowych blachach :naughty:

6BB9197D-CDC5-44C6-A011-4D616A56C89F.jpeg

Opublikowano
  • Autor

Dziś rano obudziłem się i czekała na mnie miła wiadomość od jednego z moich znajomych magików o treści „A nie chciałbyś już dziś przywieźć auta?” :whistling:

Szybka kalkulacja czasu, droga do pracy i po pracy już biegałem z buta po śniegu. :decayed:
 

Jestem trochę podekscytowany bo do końca nie wiem co wyjdzie ale wiem że Kacper zrobi to najlepiej jak się da B) 

Czekam z niecierpliwością na odbiór auta już za 2 dni :wub: 

Opublikowano

Pewnie Ci się śnieg topi pod butami, tak levisz z modami:wink4:

Mój jeszcze stoi w warsztacie bo flansze nie pasują:disgust:

Opublikowano
W dniu 7.02.2021 o 02:04, Mordeliuss napisał:

To prawda, dlatego to auto mozna kupic za 20 tys w stanie agonalnym i za 50 czy 60, zalezy od wersji i silnika :facepalm:

Nikt nie zadał jeszcze tego pytania, więc ja to uczynię :decayed:

Ile pali samochód z tym silnikiem 4.2TDi V8 ?

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, granatowy napisał:

Nikt nie zadał jeszcze tego pytania, więc ja to uczynię :decayed:

Ile pali samochód z tym silnikiem 4.2TDi V8 ?

Tyle ile wleje :decayed: 

a tak serio to w mieście ma ze mna ciężko więc od 15-20 litrow natomiast trasa przy predkiściaxh 140-200 jakieś 9,5 -10 litrow :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.