Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A8 D3 4.2 TDI S8 LOOOK in progress By Mordeliuss ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jakiś update? :) 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 18.12.2021 o 01:29, SkOs napisał:

jakiś update? :) 

Tak :lol: właśnie sprzedałem auto :facepalm:

 

Cisne nowy projekt także stay tuned :whistling:

Opublikowano
Godzinę temu, Mordeliuss napisał:

Tak :lol: właśnie sprzedałem auto :facepalm:

 

Cisne nowy projekt także stay tuned :whistling:

Coś więcej o projekcie:eusathink:???

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Adam87 napisał:

Coś więcej o projekcie:eusathink:???

Jeszcze nic nie zdradzam ale zostaje w rodzinie Audi :wub:

Opublikowano

Uuu a co się stało że się sprzedało ?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 8.01.2022 o 12:11, qruku napisał:

Uuu a co się stało że się sprzedało ?

Nic w zasadzie sie nie stalo ;) Auto odziedziczył mój tata bo B8 poszła do nowego właściciela. Także A8 będę doglądał i śledził zmiany ;)

A sam ruszam powoli z nowym projektem i ogarniam towar :D tylko musze wszystko policzyć co mi się zmieści a co nie i zobaczyć jakie są możliwości.

Na dniach przedstawie nowe auto :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

:siema: Witajcie :siema:

 

Jak pewnie kilka osób wie rozstałem sie z A8 D3 która jednak została w rodzinie :banan: Szukając auta miałem pewne założenia co do wyposażenia czy silnika ale jak zwykle z czegoś trzeba było zrezygnować bo ideału znaleźć się nie da. Temat auta wleci na dniach pewnie ;)

 

Przedstawiam Wam więc nowy projekt który nabyłem zupełnie przypadkiem bo pojechałem po zupełnie inne A6 :) A6 C7 2012 r 3.0 biTDI :wub:

Wyposażenie:
- Fotele S-line Alkantara elektryka + pamięć
- Kamera 360 stopni
- ACC
- Audi Breaking Guard
- Side Assist
- Lane Assist
- System nagłośnienia Bose
- Rozpoznawanie znaków
- 4 strefowy climatornic
- Pneumatyczne zawieszenie
- aktywny wydech
- Audi DRIVE SELECT
- 8-biegowa skrzynia TIPTRONIC
- Czujniki ciśnienia w kołach
- Pakiet oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego
i wielee wieleee innych ;)

Z modów jakie do auta wlecialy:
- Zderzak przód polift
- Lampy Matrix Full Led
- Grill Competiton Polift
- Zderzak tył + dokładka i wydech polift
- Lampy tył polift
- Pływające kierunki
- Kierownica Rs6 ścięta

Planów na auto już mam kilka i lista modów rośnie z dnia na dzień :whistling:

Planowane mody:
- tu nie zdradzam i zachęcam do śledzenia i komentowania. Będzie mnie to na pewno motywować :decayed:
 

 

image_6483441.JPG

 

Nowy temat już jest :wink:

 

Edytowane przez Mordeliuss

  • 2 lata później...
Opublikowano

I Tata dalej śmiga a8?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Śmiga śmiga cały czas ?

Opublikowano
  • Autor

Auto w zasadzie wyszł o na sprzedaż ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.