Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Auto otwiera się innymi kluczykami do Audi


rafal_1281

Rekomendowane odpowiedzi

Problem jak w temacie. Mam 3 znajomych mających Audiówki i bez najmniejszego problemu mogą otworzyć drzwi od strony kierowcy. Drzwi od strony pasażera nie są tak wyrobione i już się nie otwierają. Są jakieś sposoby na załatwienie tego problemu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim kluczykiem moge odpalić auto kumpla :naughty: stacyjkę ma tak mocno wyrobioną ze prawie kazdy klucz podchodzi ,lecz za nic sie nie da otworzyć drzwi .Zdemontuj wkładke i lec do jakiegoś speca co zajmuje sie dorabianiem ,naprawą kluczy tam powinien Ci to zrobić :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 3 znajomych mających Audiówki i bez najmniejszego problemu mogą otworzyć drzwi od strony kierowcy

ale w swoich samochodach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:blink:

a tak serio ?. Da się zrobić ten zamek aby pasował tylko pod mój kluczyk ?[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 00:24_________________________________________________

ale w swoich samochodach ?

Niestety w moim samochodzie da się otworzyć drzwi kluczami od innego audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak serio ?. Da się zrobić ten zamek aby pasował tylko pod mój kluczyk ?

podjedz to goscia co zajmuje sie dorabianiem kluczy i wkładki moze tak Ci przrobić ze tylko twój bedzie pasowac [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 00:29_________________________________________________poszukaj w swoim miescie podobnego zakładu http://www.moto-market.pl/ban-ber/ :good: parę zł zapłacisz i problem bedziesz miał z głowy :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostaw zamek wyciągnij samą wkładke wtedy z centralnego działa a kluczyka w co włożyć nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafal_1281 trzeba było sprawdzić czy twój w ich też chodzi :decayed: wrazie czego miałbyś 3 samochody w zależności od humoru :polew::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpalić nie odpalą mi samochodu tylko otworzą. Jednak ja wolę mieć pewność, że w czasie trwania zajęć w szkole nikt nie wsiądzie mi do samochodu i nie wyjmie radia CB lub coś innego. Na allegro szukam jednak nic sensownego nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostaw zamek wyciągnij samą wkładke wtedy z centralnego działa a kluczyka w co włożyć nie ma

hmm... zaintrygowałeś mnie tym pomysłem :naughty:

jutro szykuje się w takim razie kolejne rezanie... pozostanie wtedy wybicie szybki lub łom :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...